Teď vybraná trička v akci 2 + 1 ZDARMA. ♥ Zajistěte si sebevědomí na každý den.

Jak místo zbytečného odpadu vznikly ručně šité čelenky z chráněné dílny

Zbytky. Odřezky. Odstřižky. Co jen s nimi, aby nevznikal další odpad… Máme to! Krásné nové čelenky a gumičky do vlasů, které odolají špíně. Šijeme je pro vás v Čechách v chráněné dílně. Přijďte si pro ně.

 nahled_blog-32 (1)

Originální doplňky do vlasů, které odlehčí planetě

Přáli jsme si zabránit vzniku dalšího zbytečného odpadu a zároveň skoncovat s plýtváním látky ošetřené naší unikátní technologií. Proto jsme spojili síly s chráněnou šicí dílnou pardubického Centra Kosatec, kde pro vás lidé s hendikepem šijí krásné doplňky do vlasů. Čelenky a gumičky, které odolají špíně. Takže nejenže podpoříte dobrou věc, ale budete vypadat krásně za každé situace.

A taky jedinečně. Co kus, to originál. Čelenky a gumičky pro vás šijeme z odřezků našich látek. Materiálu je vždy omezené množství, proto na našem e-shopu nenajdete žádnou stálou nabídku těchto originálních doplňků. 

Kde pořídit čelenky a gumičky z chráněné dílny

Nové ručně šité čelenky a gumičky jsou k dostání pouze v kamenných prodejnách CityZen a vždy v limitovaném počtu kusů. Přijďte si vybrat originální doplněk a podpořte společně s námi dobrou věc.


♥ Najít nejbližší prodejnu 

 


Každý společný krůček se počítá. S udržitelností to myslíme vážně

Pořízením čelenky nebo gumičky nám pomáháte odlehčit přírodě zahlcené odpadem. Udržitelnost není pro nás, cityzeňáky, jen prázdným heslem. Od zpracování bavlny po odeslání všech balíčků děláme všechno u nás. Naše chytré oblečení k vám neputuje přes půlku světa. Na planetě nám záleží. Proto budeme rádi, když si oblíbíte i nové doplňky, které pro vás šijeme s láskou a přáním udělat pro náš svět užitečnou věc.