Milníky - nové

Milníky CityZen®

milnik_1

Někdy v roce 1995...

Psal se rok 1995 a Rendovi, coby studentovi Textilní fakulty se v hlavně začala rodit myšlenka:

"Co udělat triko s efektem, který běžná trika nemají?“

Nápad v hlavě nosil léta... No a zhruba o 23 let později se v hospodě u piva s Pavlem a Martinem stal skutečností. Pojďme se podívat na první krůčky CityZen.

 
 
 

1. 9. 2018 zakládáme firmu CityZen®

Dětem tento den začíná nový školní rok a i naše podnikatelské dítko vstupuje do první třídy. Je na čase opustit laboratoře, přestat teoretizovat a vyrazit s kůží na trh.

milnik_2
 
milník_3

10. 12. 2018

Přesně v 8:12 tento den nám na našem e-shopu přišla úplně první objednávka. Je od paní Petry z Tuchlovic a objednala si u nás vínové triko s výstřihem do V.

 
 
 
 
 

Leden 2019

Rozšiřujeme portfolio o luxusní polokošile a vyrábíme první kusy v navy, černé, šedé a modré barvě.

milnik_4
 
milnik_5

30. května 2019

Vyhráváme první místo startupové soutěže T-Mobile Rozjezdy.cz. Plni euforie a dobré nálady se pouštíme do vývoje dalších produtků.

 
 
 
 
Milník_6

Červenec 2019

Máme téměř vyprodáno. Radost přechází k depku. Bojíme se, že naštveme zákazníky a CityZen to pošle ke dnu. Martin nás uklidňuje: "Na nejlepší se v životě čeká".Trochu to zabírá.

 
milnik_7

Říjen 2019

Naše trika dostala nový kabát. Přebal z recyklovaného papíru, který nejenom že skvěle vypadá, ale i pečlivě chrání triko během skladování a přepravy k vám.

 
 
 
 
 

Listopad 2019

Dámy se dočkaly a jejich přání bylo vyslyšeno. Představujeme první dámská trička. Malinové, tyrkysové a černé. Hned se stávají hitem.

milnik_8
 
 
milnik_9

Prosinec 2019

První vánoční večírek a moc triček pod stromečkem. Rok 2019 uzavíráme jako úspěšný, zakládáme kroniku CityZen a připravujeme slovenský e-shop.

 
 
 

Zima a jaro 2020

Připravujeme novou kolekci, ale... Epidemie koronaviru vše zastavila, přerušila výrobu a nám nezbylo než čekat, až se situace ustálí. Sklad se pomalu vyprazdňuje, ale zatím trika máme a doufáme, že se nebude opakovat loňský červenec.

milnik_10
 
 
milnik_11

Březen 2020

Díky koronaviru je v celém česku velký nedostatek roušek. Oslovili nás z chrudimské nemocnice s prosbou o pomoc, zda bychom jim nějaké nevyrobily. V chytrých textýliích máme přehled, a tak jsme to vzali z gruntu. Na trh uvádíme Roušku CityZen s antibakterální úpravou.

 
milník_12

Květen 2020

Míříme do světa! Máme první obchodní zastoupení mimo Českou republiku. V Anglii.