Firemní trika s logem

 

Svět je plný obyčejných reklamních triček, které končí v zapomnění na dně skříně. Chcete trička, která budou lidé rádi nosit? Tak to jste tu správně.

Potiskneme to?

Potisk jsme vyladili k dokonalosti na menších sériích a limitovaných edicích. Výsledek je kvalitní, nebledne a nedrolí se, vydrží opravdu dlouho. Máte v hlavě nápad na nějaký zajímavý potisk? Sem s ním!

Vyšijeme to?

Drobnější motivy, jako je logo, možná bude zajímavější na oblečení vyšít. Obzvlášť u polokošilí působí výšivky velmi dobře a zvyšují vnímanou hodnotu.

Napište si o cenovou nabídku

Brandované polokošile pro pár kolegů, reklamní trika pro stovky klientů nebo kvalitní merchandise pro vaše fanoušky? Žádná zakázka není moc malá ani moc velká. Popište nám svou představu, pošlete nám logo nebo grafický návrh a my se vám ozveme. Buď s doplňujícími otázkami, nebo rovnou s cenovou nabídkou.

Kontaktní osoba: Zuzana Čechlovská - zuzana.cechlovska@cityzenwear.cz

Už jsme oblékli...
Když máte volno

Stezky Via Czechia

Za tímto krásným projektem stojí Honza Hocek a díky jeho stezkám Via Czechia můžete obejít celou Českou republiku. 5280 km krásné přírody, památek a výhledů. Šťastnou cestu :-)

Při sportu

Česká spořitelna

Projekt #silnější se nám moc líbí. Každý z nás je #silnější.

Ve škole

7 pádů Honzy Dědka

Honza Dědek a jeho letní tour po zámcích České republiky. A na památku naše triko s logem 7pádů. Z této spolupráce máme velkou radost.

Když máte volno

Koupelny Laufen

Koupelny Laufen kladou důraz na hygienu, prémiové materiály, životnost i šetrnost vůči životnímu prostředí. Takže toho máme hodně společného. Jejich logo se na naší polokošili krásně vyjímá, co myslíte?