Dámské kalhotky

Dámské kalhotky jsou po většinu dne neviditelné, o to víc ale záleží na jejich výběru. Jsou základem dámského šatníku, což my dobře víme. Proto jsme ušili kalhotky, které pro vás budou ty pravé a budete je chtít nosit neustále.

9 položek celkem

Cena

49980
149980

Značky

Barva

Střih

Velikost

Položek k zobrazení: 9
 

Čím jsou bavlněné kalhotky CityZen® jedinečné

Naše dámské kalhotky jsou tím nejlepším, co si na sebe může žena vzít.

První informací, kterou se při jakýkoliv potížích od gynekologa dozví, je, že by měla začít nosit pouze bavlněné spodní prádlo. Naše kalhotky jsme vyrobili z prémiové bavlny s příměsí 5 % elastanu pro lepší pružnost pleteniny. Tento požadavek kalhotky CityZen® splňují.

Co se dozvíte v tomto článku?

Klíčové vlastnosti dámských kalhotek CityZen:

Na kalhotkách není vidět pot a do líce nic nepropustí

    • Kalhotky fungují jako naše trička. Z rubu absorbují vlhkost, kterou rozprostřou do větší plochy a tím pádem zvnějšku není nic vidět. Materiál díky tomu rychleji schne a tolik nestudí. Pro větší pocit jistoty je vsazený dvojitý klínek.

Pohodlí je u kalhotek rozhodující

    • Kalhotky jsou klasického střihu s mírně zvýšeným pasem, aby padly všem typům postav. Vrchní kraj je začištěn dvojitým lemem a samozřejmostí jsou ploché švy, proto kalhotky nikde neškrtí a neškrábou.

Kalhotky mají antibakteriální úpravu

  • Materiál aktivně ničí bakterie, které se také díky dobré prodyšnosti a rychlejšímu odpařování vlhkosti nemnoží. Tím pomáhají udržovat ideální prostředí intimních partií.

Dámské černé kalhotky s úpravou CityZen

Dámské antibakteriální kalhotky v černé barvě, CityZen

Jaké jsou druhy kalhotek

Kalhotky, tak jak je známe dnes, se jako spodní prádlo plně rozšířily až v 50. letech minulého století. Od té doby ale vzniklo velké množství druhů dámských kalhotek, které stojí za to si představit.

Klasické kalhotky

My jsme zvolili klasické kalhotky hlavně proto, že chceme, aby naše móda byla správnou volbou pro co nejvíce žen. Jsou pro běžné využití ideální. Nabízí pohodlí po celý den a při nošení se nestahují.

Bývají obvykle vykrojenější v přední části a zcela zahalují zadeček. Hodí se opravdu každé ženě a to, že se jmenují klasické, neznamená, že jsou snad nudné. Ne nadarmo se kvalitě říká “nestárnoucí klasika”.

Brazilské kalhotky

Brazilky patří mezi nejvyhledávanější typ vůbec. Sedí až na bocích, níže nežli klasické, a jsou vhodné hlavně pro ženy s plochým bříškem. U většího nebo vyklenutého bříška je lepší mít kalhotky o něco vyšší. Pozornost je u nich věnována hlavně zadečku, který decentně poodkrývají.

Tanga

Nyní mluvíme o nejodvážnějších kalhotkách, jaké si lze obléknout. Odkrývají celý zadeček a díky absenci textilního materiálu, který by jej zakryl, jsou pod oblečením takřka neviditelné. Skromný přední díl je se zadním spojen pouhými tenkými proužky materiálu.

Panties - bokové kalhotky

“Bokovky” jsou vcelku běžnou volbou mnoha mladších dívek. Často je vyhledávají pro jejich snížený sed a bezešvou variantu. U té je nutné myslet na využitý materiál. Například tělové kalhotky bývají často polyamidové, což nemusí vyhovovat všem ženám - nejsou totiž prodyšné.

Tělové kalhotky CityZen jsou však vyrobeny převážně z bavlny, jsou tedy prodyšné a tím i pohodlné na nošení.

Hipster kalhotky

Daly by se opsat jednoduchým heslem "oblečená, neoblečená". Na první pohled by se mohly zaměnit s klasickými kalhotkami, ale mají v sobě něco málo z boxerek, a sice náznak nohaviček.

Jsou oblíbené hlavně u dívek, které vyžadují větší míru zakrytí. Nejdůležitější jsou zmiňované nohavičky. Hipsterky najdete ve variantě bokové i s vyšším pasem.

Dámské boxerky

U nich už můžeme říct, že se jedná o nohavičkové kalhotky. Jsou velmi pohodlné a oblíbené mezi ženami, které toho nerady odhalují moc. Jsou bokové, upnuté a vyznačují se různou délkou nohaviček. Jsou daleko zřetelnější než u hipster kalhotek.

Vyhledávané jsou spíše v chladnějším období, kdy jsou zahalené tlustšími materiály a nestane se, že by snad nohavičky jakkoliv vystupovaly.

Účelové a menstruační kalhotky

Nesmíme zapomenout ani na ryze “účelové” kousky, jako jsou poporodní kalhotky, inkontinenční a menstruační kalhotky. Kromě menstruačních se dá říct, že zde bývá střih a styl druhořadá věc. Důležité je, aby plnily svou funkci.

Dámské kalhotky CityZen šeříková barva

Kalhotky hodící se při menstruaci

I když kalhotky CityZen® nejsou menstruační, jsou v tomto čase velkým pomocníkem. Díky prodyšnosti, kterou bavlna nabízí, ale také díky antibakteriální úpravě, jsou na nošení velmi příjemné.

Z vnitřní strany do líce nic nepropustí, tedy zamezí i lehkému protečení. Pocit jistoty je prostě v těchto dnech neocenitelný.

Jak se starat o dámské kalhotky CityZen®

Nevyžadují žádnou speciální péči, nicméně je nutné při praní dodržovat několik pravidel:

  • Perte je na 30 °C
  • Nepoužívejte prací prášek na bílé prádlo ani aviváž
  • Nesušte v sušičce
  • Pro aktivování úpravy doporučujeme občas přežehlit z rubové strany