Ples Nadačního fondu

Před rokem v únoru jsme uspořádali náš první ples. Díky velmi pozitivní zpětné vazbě našich partnerů, zaměstnanců a dalších návštěvníků jsme se rozhodli ho zopakovat. Nově pod hlavičkou Nadačního fondu CityZen. 

V salónku SŮVA od 20:00 do 23:00 na Vás čeká Degustace vín Tanzberg a prezentace projektu Čeští mistři.
V šatně v druhém patře bude připraven fotokoutek.

Cena místenky: 690 Kč |Cena vstupenky na stání: 590 Kč 

Srdečně Vás zveme!

Vstupenky můžete zakoupit po telefonické dohodě - +420 604 277 155, nebo přímo na plese.
P.S. Neplánované akce bývají ty nejlepší
detail-1
 

Tanec, který vypráví příběhy bez slov. Viva el flamenco!


Máte na plese rádi „předtančení“? Nebo Vám naopak přijdou nudná?
Přijďte na náš ples a zažijte neodolatelnou atmosféru a vášeň Flamenca v jeho plné kráse.
Uchvátí vás strhujícími rytmy kytary, zpěvu a tance, které vás vtáhnou do víru emocí a barev jihošpanělské kultury. Nudit se určitě nebudete.
Zažijte Sevillanas, temperamentní tanec z Andalusie, a Rumbu, veselý rytmus plný energie, a to v jedinečném párovém provedené vynikajících tanečníků Lenky Jehličkové a Eduarda Zubáka, profesionálního choreografa a mimo jiné sólového flamencového tanečníka v muzikálu Carmen a Stardance.
detail-1

Vinařství Tanzberg: Hlavní partner Plesu Nadačního fondu CityZen


S hrdostí Vám představujeme Vinařství Tanzberg, Hlavního partnera Plesu Nadačního fondu CityZen. Manželé Železní, majitelé vinařství s bohatou historií a tradicí, velkoryse věnovali do tomboly a aukce cenné předměty, které zpestří program plesu a pomohou tak podpořit dobrou věc.
Na plese se také můžete těšit na exkluzivní ochutnávku vín Tanzberg, která vám zprostředkuje jedinečný zážitek. Objevte historii vinařství sahající až do roku 1999, poznejte tajemství výroby vín a sektů tradiční šampaňskou metodou a ochutnejte vlajkové víno Maharal, poctu rabi Löwovi.
V roce 2024 oslavuje Vinařství Tanzberg 25. narozeniny a chystá pro vás řadu překvapení, včetně edice sektů „Galerie mistrů“ s originálními obrazy z Galerie Zlatá husa.
Ochutnejte vína z nejkrásnějších poloh Pálavy, včetně nejstarší registrované viniční tratě Turold, a nechte se unášet bohatou paletou chutí a vůní. Vstupte do světa Tanzberg a prožijte nezapomenutelný večer plný tradice a vášně ze srdce Pálavy.
Více o Vinařství Tanzberg: https://www.tanzberg.cz/
detail-2

Aukce

V rámci plesu se bude konat aukce ve prospěch nadačního fondu CityZen. Nabízíme jedinečnou možnost vydražit si exkluzivní předměty a zároveň přispět na pomoc potřebným. Zapojte se do dražby a podpořte tak dobrou věc! A co budeme dražit?

 

Knihy Vladimíra Železného: Průvodce zmatených


Do charitativní aukce Nadačního plesu City Zen věnoval Vladimír Železný a Nakladatelství Franze Kafky
Čtyřdílná publikace Průvodce zmatených přináší více než 1000 unikátních fotografií a osobní komentáře ze světa chasidů. Autor jako jeden z mála fotografů na světě získal jejich důvěru a zachytil jejich život v sérii fascinujících snímků.
První díl Můj svět je volným putováním po známých i méně známých místech, zatímco díly Můj štetl, Zbožní a veselí a Fajerl nabízejí hlubší pohled do uzavřeného světa chasidů.
Knihy jsou baleny v originálním boxu od grafika Pavla Hájka.
Více o knihách naleznete zde: www.nakladatelstvifranzekafky.cz/l/pruvodce-zmatenych/
detail-1

Dekorační talíř Ricarda Hoineffa z řady Sereno Collection


Do charitativní aukce Nadačního plesu City Zen věnoval Ricardo Hoineff, brazilský rodák s židovskými kořeny a vášnivý milovník vína a dobrého jídla, úchvatný kousek. Jedná se o funkční dekoraci z jeho designové řady Sereno Collection. Tento nádherný harmonický kus, tvořený malými krystalovými kapkami skla, které jsou srostlé do jednoho velkého dílu, můžete užívat jako dekoraci, mísu či talíř.
Ricardo působil jako scénogram v TV Nova, kde se mimo jiné podílel na tvorbě krásných znělek, například Roztančené léto Novamba. Druhou Ricardovou vášní je sklo.
Jeho originální skleněné plastiky a objekty vystavují prestižní galerie po celém světě. Mnozí si jistě pamatují i krásnou cenu taneční soutěže Stardance z roku 2018, kterou pro vítěze vyrobil právě Ricardo. Více se můžete dozvědět zde: www.hoineff.com
detail-2

Unikátní set karafy a vín vinařství Tanzberg


Do charitativní aukce Nadačního plesu City Zen věnovalo vinařství Tanzberg exkluzivní set, který potěší milovníky vína i umění.
Srdcem setu je unikátní karafa od Ricarda Hoineffa,
Exkluzivní edici sektů Galerie mistrů tvoří šest lahví:
Tři sekty Blanc de Blancs 2017 – vyrobené z hroznů Chardonnay, svěží a elegantní s tóny citrusů a bílého ovoce.
Tři sekty Blanc de Noirs 2017 – vyrobené z modrých hroznů Pinot Noir a Rulandské modré, plnější a komplexnější s tóny lesního ovoce a koření.
Etikety sektů zdobí reprodukce obrazů velkých českých umělců – Josefa Čapka, Václava Špály, Rudolfa Kremlička, Emila Artura Pittermanna-Longena, Jaroslava Krále a Bedřicha Piskače. Originály obrazů pocházejí ze soukromé sbírky Galerie Zlatá husa manželů Železných.
Jedná se o unikátní sběratelský set, který se stane ozdobou každé vinotéky.
Více se o vinařství Tanzberg dozvíte zde: www.tanzberg.cz
detail-2

 

 

Nadační fond CityZen


Nadační fond CityZen jsme založili v únoru 2023. Proč? Vedlo nás k tomu hned několik důvodů:
  • Považujeme za správné se podělit a pomáhat, když se firmě daří. 
  • Pomáháme dlouho a chceme do pomáhání zapojit i firmy okolo nás, a to právě prostřednictvím nadačního fondu. 
  • Spolupracujeme s chrudimskou neziskovou organizací Čeští mistři, z. s., jejímž cílem je propagovat významné české osobnosti napříč obory a jejich díla, na které bychom měli být hrdí. Jednou z cest, jak Čeští mistři přibližují veřejnosti české velikány, je pomocí triček CityZen. Z jejich prodeje jde část peněz do nadačního fondu (NF). Tyto prostředky správní rada NF přerozdělí a pošle na konkrétní projekty z určité oblasti, na kterou je daná edice triček zaměřena.

Kde Nadační fond v roce 2023 již pomohl?


Během minulého roku jsme pomoc zaměřili hned na několik organizací: 
  • Centrum rané péče Pardubice zajišťuje ranou péči vývoje dětí se zdravotním postižením a podporu jejich rodin. 
  • WBS Pardubice je basketbalový klub vozíčkářů, který dává možnost prožívat radost z pohybu i handicapovaným lidem.  
  • Indiánky, z.s. je projekt, který si klade za cíl osvětu tabuizovaných témat v oblasti ženství a mateřství. Ať už se jedná o plodnost, menopauzu, hormonální nerovnost nebo o různé nemoci.  
  • Čeští mistři, z.s. je nezisková organizace, jejímž cílem je dostat do povědomí české osobnosti, které změnily svět v různých oborech a neměly by upadnout do zapomnění.