Ples Nadačního fondu

Před rokem v únoru jsme uspořádali náš první ples. Díky velmi pozitivní zpětné vazbě našich partnerů, zaměstnanců a dalších návštěvníků jsme se rozhodli ho zopakovat. Nově pod hlavičkou Nadačního fondu CityZen. 

Kdy: 22. března 2024 od 19 hodin 

Kde: Muzeum Chrudim – Fibichův sál 

Cena: 690 Kč   

Srdečně Vás zveme!

KOUPIT VSTUPENKU NA PLES

Tanec, který vypráví příběhy bez slov. Viva el flamenco!

Máte na plese rádi „předtančení“? Nebo Vám naopak přijdou nudná?
Přijďte na náš ples a zažijte neodolatelnou atmosféru a vášeň Flamenca v jeho plné kráse. Uchvátí vás strhujícími rytmy kytary, zpěvu a tance, které vás vtáhnou do víru emocí a barev jihošpanělské kultury. Nudit se určitě nebudete.
Zažijte Sevillanas, temperamentní tanec z Andalusie, a Rumbu, veselý rytmus plný energie, a to v jedinečném párovém provedené vynikajících tanečníků Lenky Jehličkové a Eduarda Zubáka, profesionálního choreografa a mimo jiné sólového flamencového tanečníka v muzikálu Carmen a Stardance.

detail-1

 

Nadační fond CityZen 

 Nadační fond CityZen jsme založili v únoru 2023. Proč? Vedlo nás k tomu hned několik důvodů: 

  • Považujeme za správné se podělit a pomáhat, když se firmě daří. 
  • Pomáháme dlouho a chceme do pomáhání zapojit i firmy okolo nás, a to právě prostřednictvím nadačního fondu. 
  • Spolupracujeme s chrudimskou neziskovou organizací Čeští mistři, z. s., jejímž cílem je propagovat významné české osobnosti napříč obory a jejich díla, na které bychom měli být hrdí. Jednou z cest, jak Čeští mistři přibližují veřejnosti české velikány, je pomocí triček CityZen. Z jejich prodeje jde část peněz do nadačního fondu (NF). Tyto prostředky správní rada NF přerozdělí a pošle na konkrétní projekty z určité oblasti, na kterou je daná edice triček zaměřena.

Kde Nadační fond v roce 2023 již pomohl? 

Během minulého roku jsme pomoc zaměřili hned na několik organizací: 

  • Centrum rané péče Pardubice zajišťuje ranou péči vývoje dětí se zdravotním postižením a podporu jejich rodin. 
  • WBS Pardubice je basketbalový klub vozíčkářů, který dává možnost prožívat radost z pohybu i handicapovaným lidem.  
  • Indiánky, z.s. je projekt, který si klade za cíl osvětu tabuizovaných témat v oblasti ženství a mateřství. Ať už se jedná o plodnost, menopauzu, hormonální nerovnost nebo o různé nemoci.  
  • Čeští mistři, z.s. je nezisková organizace, jejímž cílem je dostat do povědomí české osobnosti, které změnily svět v různých oborech a neměly by upadnout do zapomnění.