Výhody oblečení CityZen

 

Není vidět pot

Stres, spěch nebo jen nesnesitelné horko? I v těchto situacích se můžete spolehnout, že na vás nebude vidět pot! Nevěříte? Přečtěte si výsledky odborného testování.

Odolá špíně

Červené víno, káva nebo rajčatová omáčka... Vše ihned sklepete nebo setřete. Triko jednoduše odolá špíně.

Snižuje zápach

Díky kombinaci bavlny a technologie CityZen® tričko rychleji schne. To snižuje množení bakterií a také zápach, který je daleko nižší než u běžného oblečení.

detail-1

Silně saje a rychle schne

Oblečení se s vlhkostí nemazlí. Silně ji nasaje, rozvede do velké plochy, díky čemuž rychleji schne, a vás na těle dlouho nestudí. Je perfektně prodyšné!

Prémiová bavlna

Oblečení šijeme z nejlepší bavlny na světovém trhu. Díky tomu nosíte na sobě příjemný, přírodní a šetrný materiál.

Příjemné na dotek

Toužíte po vřelém a příjemném objetí? I to naše oblečení umí. Budete se v něm cítit po celý den pohodlně a sebevědomě. Nehledě na to, že tričko je maximálně šetrné k vaší pokožce.

detail-2

Fér k přírodě

Milujeme přírodu, a proto se ji snažíme opečovávat. Dovážíme pouze bavlnu, jinak výroba od samotné nitky probíhá v České republice, kde používáme nejmodernější postupy, které šetří vodu i energii.

Ochrání vás před UV zářením

Naše trička vás ochrání i před UV zářením. V létě se tedy pod oblečení nemažte, protože se CityZen na sobě nosíte faktor UPF 50+.

Šijeme v České republice

Všechny produkty vyrábíme v České republice a na Slovensku. Výrobu tak máme pevně pod kontrolou a naše oblečení dosahuje té nejvyšší kvality. Přečtěte si o výrobě trika více.

detail-4
 

Přesvědčte se o výhodách ve videu