Psali o nás

Uspěli s trikem, které "kouzlí" s vodou

Na triku, a dnes už i košilích upravených speciální technologií, není vidět pot. A co víc, toto oblečení odolá špíně a nečistotám. Tekutina nalitá na látku se v krůpějích „odkutálí“ pryč. Oblečení stále populárnější značky CityZen® také snižuje zápach. Přitom se jedná o příjemnou bavlnu.

zdroj: T-UNI

Tři v triku. Čtyřicátníci slaví úspěch s oděvem, který nepropotíte

Mají úspěšné pracovní kariéry, žijí spokojeným životem. Přesto se tři čtyřicátníci z Chrudimi nadšeně pustili do další profesní výzvy. Svými triky CityZen, které se nepropotí a neušpiní, chtějí proniknout do každého šatníku. A pozvolna se jim to daří.

René Němeček, Martin Burkoň, Pavel Hrstka. Na první pohled tito chlapíci nepůsobí dojmem někoho, kdo by měl utvářet obsah vaší šatní skříně. Přesto si jimi vyráběná trika, která se spíše než na kopírování módních trendů soustředí na uživatelský komfort a užitečnost, našla desetitisíce zákazníků napříč republikou.

zdroj: forbes.cz

Reportáž v pořadu Gejzír na ČT1

Taky vás rozladí, když se ve vedru nebo při sportování zapotíte? Nebo když si při obědě pokapete oblečení? Podobné starosti teď můžete klidně pustit z hlavy. René Němeček z Chrudimi totiž vyvinul unikátní textilii. Zdánlivě obyčejnou bavlnu upravil tak, že je na jedné straně hodně savá, ale na druhé paradoxně tekutinu odpuzuje. Takže z ní třeba omáčku lehce setřete, aniž by na látce zanechala nějaké stopy. Z nového materiálu dnes společně se svými dvěma kamarády šije zatím trika, ale v plánu mají i košile nebo spodní prádlo. Podrobností o jejich originálním nápadu zjišťovala Soňa Pokorná.

zdroj: ceskatelevize.cz

Místo spodků vršek. V Chrudimi šijí roušky z materiálu na trenýrky

Proslavila je nepropotitelná trička. Teď ale sami sebe trumfli. Firma tří kamarádů srší nápady a využívá toho i v boji s koronavirem. Její roušky mají kvalitu respirátorů.

„Na jaře nás oslovil pan primář Kasal s otázkou, jestli z antibakteriálního materiálu, který zamezí průniku tekutin, můžeme zdravotníkům ušít roušky. Vzali jsme ze stolu chystané boxerky a stanovili jsme základní střihy. V té době prakticky nic nebylo,“ vzpomíná René Němeček.

zdroj: Český rozhlas Pardubice

Unikátní české triko, které nepropotíte ani neumažete. Tři kamarádi z Chrudimi vytváří textil budoucnosti

Tuhle historku má v repertoáru asi každý, snad s výjimkou těch, kteří mají něco proti italským pokrmům. Objednáte si oblíbené spaghetti bolognese, natočíte si první sousto a šup… červená omáčka je na triku, společenské faux pas na světě a vy jen kroutíte hlavou. Když ale tuhle historku říkám pánům, kteří stojí za značkou CityZen, jen se smějí. Jednak to také znají a jednak mají řešení.

zdroj: Czechcrunch.cz

Český rozhlas Radiožurnál Pardubice - Rozhovor s René Němečkem

Znáte to. Je horko, vy spěcháte a potíte se. Zároveň vás štve, že tuhle věc všichni poznají podle vašeho propoceného trika. Ale nemuseli by.

„Když se člověk potí, tak se v našem tričku kapalina rychle rozprostře do pleteniny. Na těle pak neucítí chlad a nebudou se tvořit žádné mikroby. A pro ostatní nejsou vidět mokré skvrny po pocení. Vnější strana trika je navíc chráněná proti skvrnám a špíně. Po polití vznikne kapička, která se dá lehce setřít. Na vnitřní rubové straně se vlhkost rychle absorbuje,“ říká o novince René Němeček.

Zdroj: Český rozhlas

„Chytrá“ trička českého startupu CityZen vás podrží za všech okolností

CityZen je firma vyrábějící unikátní trička, kterou na podzim roku 2018 založili tři muži z Chrudimi: René Němeček, Pavel Hrstka a Martin Burkoň. Ptáte se, co je na tak běžném kusu oblečení výjimečného? Na tričku není vidět, když se zpotíte, ani když se náhodou polijete kávou, je prodyšné a vyrobené ze stoprocentní bavlny. Není divu, že kombinace všech těchto vlastností sklízí u zákazníků velký úspěch a zabodovala i v soutěži o nejlepší podnikatelský nápad.

Zdroj: Česká spořitelna

Je to triko 21. století a chceme, aby ho měl každý, říká podnikatel

Tři inženýři a tátové od rodin. Společně podnikat začali teprve vloni. Letos vyhráli celorepublikové kolo soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy. A to díky triku, které jeden z nich před dvaceti lety vymyslel.

Zdroj: Idnes.cz

Firma CityZen vytvořila roušku s kvalitou FFP2, má stabilní schopnosti až na 20 použití

Výrobce textilního zboží společnost CityZen z Chrudimi vytvořila nový typ ochranné roušky. Podle předběžných informací vykazuje kvalitu FFP2. V současnosti čeká na schválení pro zdravotnický provoz, uvedl dnes v tiskové zprávě mluvčí pardubického hejtmanství Dominik Barták.

Zdroj: EuroZprávy.cz

Unikátní trika CityZen z Chrudimi vyhrála podnikatelský projekt roku za Pardubický kraj

Gratulujeme vítěznému projektu Unikátní trička CityZen v soutěži T-Mobile Rozjezdy. Těší nás, že firma CityZen, s.r.o. (René Němeček, Martin Burkoň, Pavel Hrstka) z našeho města bude svým zajímavým projektem reprezentovat Pardubický kraj v celorepublikové soutěži T-Mobile Rozjezdy.

Držíme klukům palce.

Zdroj: Chrudimka.cz

Město Chrudim - oficiální stránka

Tři šikovní Chrudimáci zvítězili v Pardubickém kraji, teď ale potřebují vaši pomoc v celostátním finále! Ocenění za podnikatelský projekt roku získali za unikátní trička CityZen v soutěži T-Mobile Rozjezdy. 

Zdroj: Oficiální profil města Chrudim na Facebooku

Pleas a.s.

Bavlněné triko, které nepropotíte! Pro firmu CityZen jsme vyrobili kolekci trik s jejich unikátní technologií, se kterou vyhrála soutěž T-Mobile Rozjezdy v Pardubickém kraji!

Zdroj: Facebokový profil Pleas a.s.