PŘI OBJEDNÁVCE NAD 690 KČ DOPRAVA ZÁSILKOVNOU ZDARMA > VYUŽÍT

Příběh trika CityZen

Kvalita oblečení CityZenⓇ vychází ze zkušeností a z preciznosti, se kterými přistupujeme k jeho vývoji a výrobě. Celý proces máme pevně pod kontrolou. Vše totiž vyrábíme doslova od první nitky přímo tady v České republice.

Rádi vás necháme nakouknout do zákulisí a ukážeme vám cestu, kterou musí urazit chomáček bavlny, aby se stal trikem CityZen, na kterém není vidět pot.

shirt

 

bavlna

Bavlna a příze

Kvalita bavlny je alfou a omegou pozdějšího úspěchu, proto jejímu výběru věnujeme nemalé úsilí. Používáme prémiovou bavlnu z Řecka, USA a Egypta. Dorazí k nám ve formě režné bavlněné příze. Už nám věříte, že oblečení vyrábíme skutečně od první nitky?
pleteni-barveni

Pletení a barvení

Pletení je velmi náročná operace, je nutné pečlivě kontrolovat jeho kvalitu, protože případný kaz už nejde opravit. Výsledná režná pletenina ještě materiál našich trik moc nepřipomíná - ani odstínem, ani na omak. Proto putuje na barvení a další úpravy. Myslíme na přírodu a používáme nejšetrnější technologii barvení, která je dostupná v současném textilním světě.
uprava

Úprava CityZen

Na závěr mokré úpravy dáváme pletenině unikátní vlastnosti, které nazýváme technologií CityZenⓇ. Díky nim na triku není vidět pot, odolá špíně a nečistotám, příjemně se nosí a oproti běžným trikům snižuje zápach.
strihani-siti

Stříhání a šití

Po vysušení se materiál v délce stovek metrů svine do rolí a zamíří na stříhání. To obstarávají CNC automaty, tzv. cuttery, pod vedením profesionální obsluhy. Nastříhaná pletenina putuje pod šikovné ruce zkušených švadlen, které triko ušijí. Následuje důkladná výstupní kontrola rubové i lícové strany trika. Po zabalení jdou trika k nám do skladu. A pak k vám domů.

Co odlišuje naše tričko od ostatních? Zde se dočtete...

Výhody trička

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení