Kariéra

Pracovat v CityZen je ZÁŽITEK

Raketově rosteme a hledáme skvělé lidi, kteří chtějí být součásti příběhu, chtějí se seberealizovat a jsou přesvědčeni, že mohou milovat svoji práci.

CityZen je startup, tedy firma na počátku a základem úspěchu je z 90 % dřina a pouze 10 % je o nápadu. Proto hledáme pracovité lidi, které za odměnu budeme rozmazlovat.

CityZen čeká v následujících 3 letech velmi zajímavá cesta, na kterou budeme vzpomínat celý život.
Lidi co s námi nastoupí do rakety CityZen, tak se jednou budou mít moc dobře.

Jak poznáte, že jste ideální kandidát?

 • okolí o mně říká, že jsem pracovitá/ý
 • vyzařuji pozitivní energii a často se směji
 • v práci nehledám pohodičku a nechodím do práce jen pro peníze
 • chápu význam citátu: Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod
 • chci milovat svoji práci
 • mám rád, když je to v práci mela a nabíjí mě to

Pokud Vaše já, uvnitř Vás zajásalo, tak čtěte dál nebo volejte 602 185 602 a ozve se Pavel.
Pokud jsou pro Vás výše uvedené řádky divné, tak nejsme dobrá volba pro zaměstnání.

 

Rád stavím pracovní místo na míru, než tlačit super lidi do konkrétní, vydefinované pozice. S tím souvisí motto: Nasazujte své nejlepší lidi na své největší příležitosti, a ne na největší problémy. 

V jakých oblastech hledáme nové kolegy:

 • PÉČE O ZÁKAZNÍKY - zákazníci nás milují a to proto, že o ně pečujeme. Hledáme holky do zákaznické péče, což obnáší volání a emailování a když budou šikovné, tak slibuji rychlý růst. 
 • ADMINISTRÁTOR e-shopu - potřebujeme rozvíjet e-shop, zavádět novinky pro ČR i SR a když bude čas na víc, tak budete mít prostor se realizovat v marketingových oblastech.
 • MARKETING - marketingové aktivity se rozšiřují a hledáme posilu do marketingu na řízení a realizaci všeho co nás napadne okolo CityZen marketingu. 
  V roce 2021 budeme dělat moc zajímavých věcí, takže se hodí juniorní i seniorní markeťáci.
 • VELKOOBCHOD - hledáme kolegu, který postaví síť obchodních partnerů, kteří budou prodávat produkty CityZen. 
  V roce 2019 se prodalo 70 % oděvů v kamenných obchodech a 30 % online. Covid s těmi procenty zahýbe, ale přesto odhaduji, že 50 % bude v roce 2021 prodej textilu offline.
  Pokud máte představu, jak postavit celý koncept, abychom měli šťastné obchodní partnery a oboustranně vzkvétala spolupráce, tak volejte 602 185 602 - Pavel Hrstka
 • EXPANZE - unikátní produkty CityZen si zaslouží jít do světa. Hledáme kolegu, který z dlouhodobého pohledu bude řídit vstupy na další trhy v rámci celého světa. Nyní expandujeme do Rumunska, Anglie, Německa. Podmínkou je zde angličtina na vyšší úrovni.
  Toto je výzva, na zelené louce vybudovat síť po celém světě a za odměnu pít bublinky s partnery na terase, kdekoliv na světě.
 • PROJEKTOVÝ MANAŽER, myslíme tím organizačně schopného člověka, který bude tzv. holkou pro všechno. Pozice je velmi pestrá, exekutivní ve všech možných oblastech. 

 

Hlavním kontaktem je Pavel Hrstka, 602 185 602. Email prosím neposílejte, potřebujeme si říct více informací a potřebuji Vás slyšet.

Pavel Hrstka

city-zen-pribeh-znacky-foto