Reference

Moc děkujeme všem zákazníkům, kteří nám napíšou nebo zavolají, jak jsou s tričkem spokojeni. Každá zpětná vazba je pro nás důležitá.
Prosím, pište na email pavel.hrstka@cityzenwear.cz nebo volejte na telefon 602 185 602.

 


 

David F., Praha Lipenice
"Tričko jsme vyzkoušeli při posilování, měl ho na sobě muž, který se velmi potí. Nevídaný úspěch! Po potu ani stopy, v podpaží i na zádech naprosto čisto bez jediné vlhké skvrny. Spokojenost neuvěřitelná, je to skutečná bomba. Pro lidi, kteří sportují, chodí na tůry a často s sebou nosí druhé triko na převlečení, je to opravdu vynikající oblečení." 1.1.2019

Michaela, Dobřany
Milí "vynálezci", o víkendu jsem objednala polokošili, od včerejšího odpoledne ji můj muž nosí a je úplně u vytržení. Taková horka a nikde nic. Všude o vás budeme básnit. Držíme palce v dalším vývoji. Ještě poděkování IDNESu, neboť zde jsme se o vás dočetli. Fandíme vám. 

Tom H. - 39 let, biker z Pardubic
"Příjemný materiál, dobrý střih. Splňuje všechny slibované funkce!!! V naší partě už ho máme všichni."

 

Jarda S. řemeslník z Chrudimi
"Tričko nosím doma, venku na výlety s rodinou. Je to, jako když na sobě nic nemáte a nejsou vidět skvrny po pocení.:o)"

 

Václav. P. - 65 let, Chotěboř
"100% bavlna, příjemné nošení, slušivý střih. To tričko fakt nosím rád a už mám doma další tři."

 

Petr Č., provozní Sokolov
"To tričko je lehounké a příjemně se nosí. Beru ho i na tenis a je v pohodě. Nosím ho na běžné nošení včetně práce. Prostě SUPER."

 

Zbyněk D., Olomouc
"Funguje skvěle. Cítím se jako ve své kůži. Super na cesty v horkých dnech za volantem."

 

Alexandr Kanócz

„Nejlepší triko!"

Alexandr Kanocz

Roman_hadač

Roman Hadač

„Triko funguje přesně dle informací na webu, spokojenost. Ovšem naprosto mě dostala plnotučná hořčice, kterou jsem utřel vlhkým ubrouskem a flek pak již nenašel. Ať vše šlape s triky, za mne spokojenost a stávám se věrným zákazníkem."

Honza Buriánek

„Nejlepší trika na turistiku, už nemusím vozit a po "výkonu" se převlékat do suchýho trička, tohle je suché pořád. Tentokrát vyzkoušeno za deště, nevím jestli je to vidět, ale dveře auta jsou mokré, a já jsem v suchu. Není lepší pocit pozorovat ostatní, např. v MHD jak mají mokrá záda a nejen to. Já se klidně chytnu tyče úplně nahoře a nikde nic. Zatím mám jen jedno, ale slevu okamžitě využiju. Jako dárek je to taky super, zvlášť když obdarovanému odprezentujete vlastnosti trička na vás.Toto není obyčejné tričko..."

honza_burianek