Příběh značky CityZen

kdo-je-cityzen

"CityZen jsou kamarádi, CityZen je nadšení a zápal pro věc, CityZen je skvělý nápad a touha dát o něm všem vědět."

Vyrábíme unikátní trika na kterých není vidět pot, odolají špíně a snižují zápach.

Nápadu, který měl Renda v průběhu devadesátých let jsme v roce 2018 vdechli život a děláme vše pro to, aby naše triko jednoho dne bylo v každé skříni. Moderní a chytré technologie se staly neodmyslitelnou součástí našich životů. Máme chytré telefony, televize, domácnosti... My děláme chytrá trička. Věříme, že se jednoho dne stanou nepostradatelnou součástí našich životů, stejné jako jiné vychytávky dnešní doby.

Za relativně krátkou dobu, kterou působíme na trhu, jsme prodali už tisíce trik, získali jsme prestižní ocenění Startup roku a máme mnoho nadšených zákazníků, kteří si po prvním vyzkoušení naše trika zamilovali a vracejí se k nám pro další.

Zakládáme si na dobře odvedené práci, kvalitních produktech a skvělých vztazích s našimi zákazníky.

Pořiďte si triko, které vám zpříjemní život a staňte se součástí našeho příběhu.

Váš CityZen

Kdo je CityZen? Kamarádi v triku

medailonek_Renda

René Němeček

Renda je nadšený „textilák“, který o výrobě a zpracovávání bavlny nebo jiných materiálů ví snad úplně všechno a nadšeně o tom umí vykládat. Absolvoval Textilní fakultu Technické univerzity v Liberci a Podnikatelskou fakultu VUT v Brně. Jako jeden z prvních studentů z ČR v rámci programu Erasmus studoval na Univerzitě Trento v Itálii. Od roku 2003 pracuje pro nadnárodní společnost, která nabízí technologie na úpravu textilních materiálů. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase rád sportuje, jezdí na motorce, pěstuje bylinky, vyrábí likéry a baví ho manuální práce. V CityZen má na starosti výrobu a inovace.

medailonek_Pavel

Pavel Hrstka

Pavel je obchodník tělem i duší s mnoha zkušenostmi. Vystudoval strojní fakultu Technické univerzity v Liberci. Postavil známou internetovou lékárnu, byl obchodním ředitelem v jedné pardubické společnosti. Je ženatý a má dva syny. Rád cestuje po světe, leze po horách, hraje volejbal, golf, potápí se a je zapálený včelař. O CityZen říká: „Že na stará kolena budu mít startup mě vůbec nenapadlo. CityZen je adrenalin a škola v jednom.“ CityZenu věří, proto ukončil předchozí práce a začal se mu věnovat na sto procent. „Dnes vím, že to bylo dobře.“ Jeho životní hodnoty mají zkratku DOORS“ Důvěra, Odpovědnost, Otevřenost, Respekt a Seberealizace. V CityZen zastává funkci ředitele společnosti.

medailonek_Martin

Martin Burkoň

Martin je ostřílený businessman. Vystudoval ekonomicko-správní fakultu Univerzity Pardubice. Řadu let pracoval ve státní správě. Nyní už 12 let podniká. Je ženatý a má tři syny. Ve volném čase sportuje a stejně jako Pavel je nadšený včelař. O CityZen říká: „Rendova myšlenka chytrého trika pro mě měla příběh. Prototyp trika jsem na sebe oblíkl a tři dny ho nesundal. Chodil jsem v něm, pracoval, řídil, dokonce i spal. A fungovalo. I když jsem textilem nepolíbený, viděl jsem v tom obchodní potenciál a možnost své realizace.“ V CityZen dohlíží na finance.
 
Renda, Pavel a Martin v rukou pevně drží směr cesty, kterou si CityZen pracně vyšlapává. V širším týmu pak narazíte na Majku, Týnu a Ivu, které s velkou péčí vyřizují vaše objednávky, markeťáka Janka a Alici s Lenkou, se kterými se můžete potkat na našich sociálních sítích.

Milníky CityZen

milnik_1

Někdy v roce 1995...

Psal se rok 1995 a Rendovi, coby studentovi Textilní fakulty se v hlavně začala rodit myšlenka:

"Co udělat triko s efektem, který běžná trika nemají?“

Nápad v hlavě nosil léta... No a zhruba o 23 let později se v hospodě u piva s Pavlem a Martinem stal skutečností. Pojďme se podívat na první krůčky CityZen.

 
 
 

1. 9. 2018 zakládáme firmu CityZen

Dětem tento den začíná nový školní rok a i naše podnikatelské dítko vstupuje do první třídy. Je na čase opustit laboratoře, přestat teoretizovat a vyrazit s kůží na trh.

milnik_2
 
milník_3

10. 12. 2018

Přesně v 8:12 tento den nám na našem e-shopu přišla úplně první objednávka. Je od paní Petry z Tuchlovic a objednala si u nás vínové triko s výstřihem do V.

 
 
 
 
 

Leden 2019

Rozšiřujeme portfolio o luxusní polokošile a vyrábíme první kusy v navy, černé, šedé a modré barvě.

milnik_4
 
milnik_5

30. května 2019

Vyhráváme první místo startupové soutěže T-Mobile Rozjezdy.cz. Plni euforie a dobré nálady se pouštíme do vývoje dalších produktů.

 
 
 
 
Milník_6

Červenec 2019

Máme téměř vyprodáno. Radost přechází v depku. Bojíme se, že naštveme zákazníky a CityZen to pošle ke dnu. Martin nás uklidňuje: "Na nejlepší se v životě čeká". Trochu to zabírá.

 
milnik_7

Říjen 2019

Naše trika dostala nový kabát. Přebal z recyklovaného papíru, který nejenom že skvěle vypadá, ale i pečlivě chrání triko během skladování a přepravy k vám.

 
 
 
 
 

Listopad 2019

Dámy se dočkaly a jejich přání bylo vyslyšeno. Představujeme první dámská trička. Malinové, tyrkysové a černé. Hned se stávají hitem.

milnik_8
 
 
milnik_9

Prosinec 2019

První vánoční večírek a moc triček pod stromečkem. Rok 2019 uzavíráme jako úspěšný, zakládáme kroniku CityZen a připravujeme slovenský e-shop.

 
 
 

Zima a jaro 2020

Připravujeme novou kolekci, ale... Epidemie koronaviru vše zastavila, přerušila výrobu a nám nezbylo než čekat, až se situace ustálí. Sklad se pomalu vyprazdňuje, ale zatím trika máme a doufáme, že se nebude opakovat loňský červenec.

milnik_10
 
 
milnik_11

Březen 2020

Díky koronaviru je v celém Česku velký nedostatek roušek. Oslovili nás z chrudimské nemocnice s prosbou o pomoc, zda bychom jim nějaké nevyrobili. V chytrých textíliích máme přehled, a tak jsme to vzali z gruntu. Na trh uvádíme Roušku CityZen s antibakteriální úpravou.

 
milník_12

Květen 2020

Míříme do světa! Máme první obchodní zastoupení mimo Českou republiku. V Anglii.