PŘI OBJEDNÁVCE NAD 690 KČ DOPRAVA ZÁSILKOVNOU ZDARMA > VYUŽÍT

Příběh značky CityZen

Příběh značky

kdo-je-cityzen

Myšlenka na neobyčejné triko

Jsme tři kamarádi, obyčejní chlapi z Chrudimi, tátové od rodin. Vyvinuli jsme unikátní triko, na kterém není vidět pot, odolá špíně a snižuje zápach. Věřili jsme mu a šli jsme s kůží na trh zaplavený kontejnery laciného textilu z Asie. A uspěli jsme.

Do dnešního dne jsme takových triček vyrobili a prodali desítky tisíc. Jejich úspěch nám umožnil pustit se do dalších textilních inovací. I když věci někdy nešly podle našich představ, hnalo nás vpřed vědomí, že to, co děláme, reálně zlepšuje lidem život. Nadšené reakce našich zákazníků. A třeba i to, když jsme se stali Startupem roku.

Náš příběh může být inspirací pro všechny, kdo nosí v hlavě myšlenku. Myšlenka neobyčejného trika totiž zrála v hlavě René Němečka přes 20 let. Jak se to celé událo?

Milníky v příběhu CityZen®

Kdo je CityZen?

medailonek_Renda

René Němeček Výroba a inovace

Renda je nadšený „textilák“, který o výrobě a zpracovávání bavlny nebo jiných materiálů ví snad úplně všechno a nadšeně o tom umí vykládat. Absolvoval Textilní fakultu Technické univerzity v Liberci a Podnikatelskou fakultu VUT v Brně. Jako jeden z prvních studentů z ČR v rámci programu Erasmus studoval na Univerzitě Trento v Itálii. Od roku 2003 pracuje pro nadnárodní společnost, která nabízí technologie na úpravu textilních materiálů. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase rád sportuje, jezdí na motorce, pěstuje bylinky, vyrábí likéry a baví ho manuální práce. V CityZen má na starosti výrobu a inovace.

medailonek_Pavel

Pavel Hrstka Ředitel

Pavel je obchodník tělem i duší s mnoha zkušenostmi. Vystudoval strojní fakultu Technické univerzity v Liberci. Postavil známou internetovou lékárnu, byl obchodním ředitelem v jedné pardubické společnosti. Je ženatý a má dva syny. Rád cestuje po světe, leze po horách, hraje volejbal, golf, potápí se a je zapálený včelař. O CityZen říká: „Že na stará kolena budu mít startup mě vůbec nenapadlo. CityZen je adrenalin a škola v jednom.“ CityZenu věří, proto ukončil předchozí práce a začal se mu věnovat na sto procent. „Dnes vím, že to bylo dobře.“ Jeho životní hodnoty mají zkratku DOORS“ Důvěra, Odpovědnost, Otevřenost, Respekt a Seberealizace. V CityZen zastává funkci ředitele společnosti.

medailonek_Martin

Martin Burkoň Finance

Martin je ostřílený businessman. Vystudoval ekonomicko-správní fakultu Univerzity Pardubice. Řadu let pracoval ve státní správě. Nyní už 12 let podniká. Je ženatý a má tři syny. Ve volném čase sportuje a stejně jako Pavel je nadšený včelař. O CityZen říká: „Rendova myšlenka chytrého trika pro mě měla příběh. Prototyp trika jsem na sebe oblíkl a tři dny ho nesundal. Chodil jsem v něm, pracoval, řídil, dokonce i spal. A fungovalo. I když jsem textilem nepolíbený, viděl jsem v tom obchodní potenciál a možnost své realizace.“ V CityZen dohlíží na finance.

Budoucnost má jméno CityZen

Budoucnost má jméno CityZen®

Nápadu, který měl Renda v průběhu devadesátých let jsme v roce 2018 vdechli život a děláme vše pro to, aby naše triko jednoho dne bylo v každé skříni. Moderní a chytré technologie se staly neodmyslitelnou součástí našich životů. Máme chytré telefony, televize, domácnosti...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení