Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Čeští mistři

Čeští mistři je nezisková organizace z Chrudimi, s kterou úzce spolupracujeme. Společně jsme přivedli na svět trička s potiskem, která mají za cíl zvýšit národní hrdost a povědomí o české historii, umění, vědě, sportu, řemeslu a celkově o českých velikánech, které bychom si měli připomínat. Máme být přeci na co hrdí! Proto si nyní můžete zakoupit trička CityZen s významnými díly českých osobností, které se budou vyjímat na vaší hrudi. 

27 položek celkem

Cena

10851245
110851245

Značky

Položek k zobrazení: 27
Nahoru
Další produkty
 
 

Čeští mistři

První edice triček představuje umělecká díla malířů, která nám poskytla Galerie Zlatá husa. Jedná se o obraz Kytice ve váze od Václava Špály, Dívka v černých šatech od Bedřicha Piskače, Toaleta od Josefa Čapka, Nana od Rudolfa Kremličky a Mladý muž s cigaretou od Jaroslava Krále.  

Nabízíme je v provedení dvou dámských kimon, jednoho dámského klasického trika a ve dvou pánských klasických trik. Čeští mistři ale plánují rozšiřovat projekt dále a připravují další edice triček CityZen se speciálními potisky.  

Potisky na tričkách CityZen  

Jak už bylo zmíněno výše, potisky se vyjímají na našich tričkách, které disponují speciální technologií CityZen. Vnější strana je chráněna proti skvrnám a flekům od jídla, barev či různých prostředků. Všechny tekutiny po triku stečou a nezanechají za sebou žádnou stopu. Vnitřní strana silně saje a absorbuje veškerou vlhkost, kterou rozvádí do větší plochy. To umožňuje daleko rychlejší uschnutí potu, který Vás dlouho nebude studit.  

Díky speciální technologii, která je na oblečení použita, dochází k hlavnímu efektu a to, že na našich tričkách nepůjde vidět pot zvenku. Všichni tedy budou směřovat své oči na originální potisk na triku místo na nehezké zpocené skvrny. Další výhodou je snížení zápachu. 

Trika jsou vyrobena z prémiové bavlny, která vám zajistí maximální pohodlí a komfort při nošení.  

Českost všude, kam se podíváte 

V celém projektu jde o podporu České republiky, a proto jsme rádi, že naše spojení je ryze ČESKÉ. Naše oblečení vyrábíme v České a Slovenské republice a potisky budou vždy připomínat významné české osobnosti. Ať už si budeme na triku připomínat kohokoliv, vždy to bude vyrobeno, připraveno a namalováno českými ručičkami.  

Podpořte českou tvorbu nákupem trika, z kterého půjde část na dobročinné účely.