Získali jsme 2. místo v evropském žebříčku Fast50

Deloitte Technology Fast 50 je uznávaný globální program podporující nejrychleji rostoucí technologické společnosti ve středoevropském regionu, jehož cílem je najít a ocenit rychle rostoucí a inovativní technologické společnosti, které unikátním způsobem využívají či vytváří špičkové technologie.

Letos nás v Deloitte potěšili skvělým umístěním. Jsme na druhém místě z celkově 371 technologických firem, které se přihlásily z celé střední Evropy. To znamená, že v rámci středoevropského regionu patříme mezi rychle rostoucí technologické firmy.

Z umístění máme ohromnou radost. Velký dík za to patří vám, našim zákazníkům, kteří jste naše oblečení pustili do svých šatníků, uvěřili jste nám, že skutečně funguje, a že vám zpříjemní každodenní život. Za úspěchem také stojí tým lidí ze CityZen, který odvádí skvělou práci. Když nám někdo řekne, že naše chytré oblečení už nechce svléknout, tak to je přesně ten důvod, proč nás práce baví a naplňuje. Věříme, že i tento malý úspěch napomůže tomu, abychom jednou vrátili slávu českému textilnímu průmyslu, který u nás má dlouholetou tradici.

 

Děkujeme, že naše chytré oblečení nosíte!

Pavel, Renda, Martin a celý tým CityZen

 

Více se o ocenění Deloitte Technology Fast 50 dočtete ve Forbes nebo na Seznam Zprávách