10 důvodů, proč dát CityZen pod stromeček

Dárků, které můžete nakoupit k Vánocům, je nespočet, ale je tu jedna důležitá otázka: „Co udělá tu největší radost?“ Za nás je odpověď jasná… Přece naše oblečení CityZen a důvodů máme hned 10.

1. Oblečení potřebuje každý

Je vůbec možné k tomuto bodu říct něco víc... Každému udělá radost nějaký kousek do skříně, protože bude mít o outfit navíc a může si ho obléknout hned pod stromečkem. 

2. Nikdo nechce, aby na něm byl vidět pot

Obrovské plus našeho oblečení je v tom, že na něm není vidět pot. Máte-li kolem sebe lidi, kteří se potí (každý se potí, takže máte), můžete někomu v životě určitě pomoct.

3. Každý chce být nedotknutelný během oběda

Naším oblečením darujete zároveň jednu obrovskou výhodu a to, že když se dotyčný pokape nebo mu upadne kousek jídla na hrudník, nic se neděje. Vše jednoduše sklepe nebo lehce setře hadříkem a na oblečení nezůstane žádná stopa po svačinové havárce.

4. Superhrdinové vašich intimních partií

Kalhotky a boxerky jsou dárky, které pod stromečkem prostě nemůžou chybět. Spodního prádla totiž není nikdy dost, protože se občas stane, že se pračka nezapne třeba dva týdny, a to už zásoby lehce řídnou. Plusem ale je, že spodní prádlo CityZen je antibakteriální a udržuje choulostivé prostředí v bezpečí a bez bakterií.

5. Darujte změnu životního stylu

Darujte svému blízkému změnu. Změnu v životním stylu, změnu ve vnímání textilu a změnu v oblékání. CityZen je budoucnost, která sebou nese lásku k přírodě a českosti. V oblečení je skryté bezpečí i sebevědomí, které získáte prvním obléknutím díky technologii CityZen.

6. Oblečení můžete koupit ve výhodné sadě

Není nad to koupit více oblečení za méně peněz a rovnou v jedné sadě. U nás si můžete pořídit sadu triček, polokošil nebo spodního prádla. Každý kousek darujete někomu jinému a uděláte daleko více radosti.

7. Příjemný na pokožce = ideální dárek pro alergiky

Veškeré oblečení vyrábíme z prémiové bavlny a dáváme si záležet na jeho složení, proto se můžeme pyšnit jeho pohodlím a příjemným pocitem na těle. V oblečení se neschovávají žádná umělá vlákna, která by mohla dráždit vaši pokožku, proto si naše oblečení oblíbí i alergici.

8. Udržitelné oblečení vyrobené v ČR

Myslíme na přírodu na každém kroku. Při výrobě šetříme energii a vodu, z ciziny dovážíme pouze bavlnu a jinak vše šijeme v České republice. Prodáváme oblečení ušité s láskou rukami švadlenek, které jsme férově zaplatili. Našemu oblečení dáváme hodnotu a smysl, a přesně takový dárek si vaši blízcí zaslouží.

9. U nás dárek vyměníte až do konce ledna

Nepovede-li se váš nákup a netrefíte barvu nebo velikost, můžete oblečení vyměnit, a to až do 31. ledna 2024. Více informací naleznete zde.

10. Ukažte obdarovanému, že pro něj chcete to nejlepší

Dát blízkému chytré oblečení s technologií, která umožní neviditelnost potu a odolá špíně, to znamená, že vám na něm záleží a chcete pro něho jen to nejlepší. Klidně mu dané výhody vypište do přání, ať si je vědom, co nosí a čím jste ho obdarovali.