Teď vybraná trička v akci 2 + 1 ZDARMA. ♥ Zajistěte si sebevědomí na každý den.

Vánoční dárky vyměníme až do konce ledna

Oblečení CityZen pod stromeček zaručeně patří a my si přejeme, aby bylo nejlépe úplně pod každým. Proto se Vám pokusíme ulehčit výběr i nákup, aby se tento dárek nestal jen dalším špatně zvoleným.

Nevíte-li velikost, výměna to jistí

Nebojte se nakupovat, i když si nejste stoprocentně jisti velikostí nebo výběrem barvy, protože Vám umožníme dárek vyměnit až do 31. ledna 2024. Pozor, jedná se pouze o výměnu, nikoliv vrácení. Daný kousek Vám bez problémů vyměníme za novou velikost, barvu anebo klidně za úplně jiný kus oblečení.

Jak taková výměna funguje?

  1. Oblečení, které chcete vyměnit, musí být v původním obale, nenošené, neprané, prostě úplně nové. Zabalte ho a přiložte k němu papírek s číslem objednávky, abychom vaši on-line žádost mohli přiřadit k balíčku.
  2. On-line žádost vytvoříte na tomto místě, kde zvolíte výměnu a vyplníte několik dalších údajů. Po odeslání žádosti vám přijde potvrzení e-mailem.
  3. Balíček poté zaneste k nám na kamennou prodejnu CityZen v Chrudimi nebo v OC Westfield Chodov v Praze. Pošlete-li balíček zpět poštou, náklady na dopravu si hradíte sami, ale cestu vyměněného produktu za vámi již platíme my.

Pusťte se do nákupů, protože teď Vás již nic nebrzdí! Potěšte celou rodinu a Vánoce sfoukněte jednou objednávkou.