Teď vybraná trička v akci 2 + 1 ZDARMA. ♥ Zajistěte si sebevědomí na každý den.

Tipy na dárky pro různé typy osobností

Každý ve své rodině nebo v okruhu blízkých najde někoho, kdo má různé specifické potřeby nebo styl, který je potřeba dodržet během vybírání vánočních dárků. My jsme navrhli pár typů, které by se u vašich blízkých mohly najít a zároveň jsme k nim navrhli vhodné dárky, aby vám výběr netrval moc dlouho.

Pro manželku milující jednoduchou módu

To jste tady správně. V základních jednobarevných kouscích byste se u nás mohli koupat. Věříme, že manželku potěší černá sukně, kterou bude moct jednoduše zkombinovat se zbytkem outfitu. To stejné platí o elegantních tričkách ENNIS s vykrojenými zády nebo o tričkách CHOLET s dlouhým rukávem a hlubokým výstřihem.

         

Pro sestru, která si libuje v barvách

Její šatník je plný pestrých barev, až vám z toho jdou oči kolem a každý den se divíte, že je dokáže sladit. I pro tento typ ženy u nás najdete vhodné oblečení. Zvolit můžete šaty ANNA v barvě malinové a královsky modré nebo fuchsiové tričko či šeříkové tílko.

         

Pro náročnou tchýni

Říkáte si, že tohle je na vás moc velký oříšek? Nebojte, my vám poradíme, i kdyby se jednalo o kokos. Pro náročné ženy, které si potrpí na stylu, formálnosti a pěkném vzhledu, máme v nabídce šaty PULLY, které vychází z oblíbené polokošile. Dále určitě uděláte radost roláčky GERA ke krku v barvě khaki a černé, které nádherně sednou na tělo.

         

Pro kamarády a kamarádky, kteří neznají CityZen

Znáte-li kolem sebe lidi nepolíbené oblečením CityZen, máte vánoční dárek jasný. Není nic lepšího, než je překvapit něčím, co neznají, a ještě k tomu to mohou hned otestovat. U těchto lidí vsaďte na klasická trička v neutrálních barvách, ať se prvně seznámí s funkcemi a technologií.

         

Pro stále elegantního bratra

Elegance nám je velice blízká a pro pány potřebující košile a polokošile se snažíme šít kousky, ve kterých jim bude pohodlně a nic je nebude škrtiti a omezovat. Polokošile máme hned ve třech střizích a košile ve dvou. Věříme, že přesně pro takový typ muže u nás vyberete to nejlepší. 

         

Pro manžela pohodáře

Pohodlí je u mnohých lidí číslo jedna ve výběru oblečení a my se tomu vůbec nedivíme. Když je oblečení pohodlné, máte během dne o starost méně. Proto šijeme trička z prémiové bavlny, která je velice příjemné na tělo. Dále můžete vsadit na boxerky, které mají antibakteriální úpravu, jejímž cílem je zamezení množení bakterií a starání se o ideální prostředí ve spodním prádle.

         

Pro tchána sportovce

Jestli má alespoň trochu v lásce kolo, tímhle kouskem mu uděláte zaručeně radost. Cyklodres CityZen je totiž promakaný ve všech směrech. Díky vlně merino, kterou jsme dali na dolní část zad, ho bude v chladu hřát a při zpocení lehce chladit. Dres odolá blátu i vodě a desítky kilometrů na něm nikdo neuvidí, protože se pot nedostane na povrch. Nechybí reflexní prvky nebo praktická kapsa na zip.