Terezie
02.06.2026
- Perlička: Pocintala jsem se kapkou segedínu 1 x 2 mm. Omáčka uschla na povrchu a já ji odloupla. Pod tím zůstal malý flíček. Když jsem šla za pár dní šaty vyprat, flíček úplně zmizel. Nechápu. Fakt paráda. Jdu si objednat ještě jedny tyto šaty.




