Akce: CityZen na zkoušku s garancí vrácení peněz

Věříme, že naše chytré oblečení je revoluční a stojíme si za ním. Proto vám nabízíme garanci vrácení peněz.

Byli bychom rádi, abyste i vy poznali naše oblečení beze strachu, zda technologie funguje nebo ne. Pokud se ocitnete v situaci, kdy nejste s naším produktem zcela spokojeni, neváhejte nám ho vrátit. Jsme tu pro vás a chceme, abyste byli s našimi výrobky naprosto spokojeni.

Jak to funguje? Jednoduše.

Máte 30 dní od zakoupení, abyste si naše oblečení pořádně vyzkoušeli. Pokud zjistíte, že technologie CityZen nenaplňuje vaše očekávání, stačí nám zaslat zpět zakoupený kousek a my vám vrátíme peníze. Bez otázek a zbytečných komplikací.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

I když jsme si jisti kvalitou našich produktů a pyšníme se tisíci pozitivními recenzemi, chceme, abyste si byli jisti i vy. Stačí si tedy zakoupit od 26.2.2024 na našem českém a slovenském eshopu váš první kousek CityZen a pořádně ho vyzkoušet. Jestliže následně zjistíte, že naše technologie nefunguje podle vašich očekávání, neváhejte nám ho vrátit.

Nemusíte nic tisknout, jen vyplňte online formulář, jako důvod vrácení uveďte „Garance spokojenosti“ a napište nám prosím důvod vaší nespokojenosti. Tato informace je pro nás moc důležitá, abychom se mohli stále zlepšovat. Pak jen stačí oblečení zabalit a přiložit do balíčku lísteček s číslem objednávky.

Je důležité, aby vrácené oblečení bylo čisté, opečovávané podle pokynů a nesmí být zničené. Vrácené oblečení projde fyzickou kontrolou a identifikací. Do 30 dnů od přijetí na adresu centrály vám při splnění všech podmínek budou vyplaceny peníze zpět na bankovní účet, který jste uvedli na základě vyplněné žádosti.

Vaše spokojenost je naší vizitkou a my uděláme maximum pro to, abyste byli s našimi produkty naprosto spokojeni.

Nakupujte s jistotou, ať zkouší klidně celá rodina!

Úplné znění pravidel naleznete ZDE