Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Spustili jsme platbu Twisto Pay!

 Inforgrafika_2

 

Chcete nakupovat online jako v kamenných obchodech? 

  • Chcete platit, až když máte jistotu, že je doručené zboží podle vašich představ? 
  • Nechcete si nechat ujít slevy, i když je výplata teprve na cestě?
  • Na všechno tu máte Twisto Pay s platbou až do 30 dní. Bez registrace a ZDARMA.Jak se nakupuje s Twisto Pay? Lepší než dobírka!

  1. Vyberete si zboží jako obvykle a zaplatíte s Twisto Pay. Potřebujete k tomu jen zadat svůj mail a adresu doručení.
  2. V okamžiku, kdy e-shop odešle objednávku, vám v mailu přistane faktura. Na zaplacení máte 30 dní.
  3. Jakmile vám zboží dorazí domů, v klidu si ho prohlédnete, popřípadě vyzkoušíte a zaplatíte až v okamžiku, kdy jste si nákupem 100% jisti.

Do té doby neplatíte ani korunu, narozdíl od dobírky, kterou musíte zaplatit ještě před prohlédnutím doručeného balíku. Zároveň se nemusíte obávat, že na zaplacení zapomenete. Twisto se vám s platbou několikrát dopředu připomene mailem. Svůj nákup pak můžete uhradit bankovním převodem, online kartou, složenkou u České pošty nebo i bankovním vkladem.

Infografika_1

Twisto Pay je jen začátek…

Nákupy s Twisto Pay představují ochutnávku toho, jak se dá s Twistem platit. Stáhněte si Twisto appku a registrujte se. Získáte ještě o dost víc. Především velmi dobrý přehled všech nákupů, možnost platit na splátky už od 0% navýšení nebo moderní rozdělení hromadných účtů či platbu fotkou. Chcete všechny výhody vyzkoušet? Registraci zvládnete za pár minut a získáte nástroj, který vám ušetří mnohem víc času a přinese bezpečí a klid do vašich peněženek.