PŘI OBJEDNÁVCE NAD 690 KČ DOPRAVA ZÁSILKOVNOU ZDARMA > VYUŽÍT

Na nás se můžete spolehnout

 

Zakládáme si na dobrých vztazích s našimi zákazníky, jsme ohleduplní k přírodě a zajímají nás vaše postřehy.

Vyrobeno v České republice
Všechna naše trika a pola vyrábíme kompletně v České republice. Bavlnu dovážíme ve formě příze (neodborně - nití) z Řecka nebo Egypta (u nás bohužel neroste). Z té pak upleteme pleteninu (látku), tu nabarvíme, ošetříme naší unikátní technologii CityZen, která trikům dává své jedinečné vlastnosti, nastříháme a ušijeme z ní trika a pola.
Eco a fér k přírodě
U výroby hledíme i na to, abychom šetřili přírodu a dbali na udržitelnost. Proto trika vyrábíme v České republice, jen několik desítek kilometrů od naší domoviny v Chrudimi. Tím mimo jiné podporujeme zaměstnanost, zlaté české ručičky a minimalizujeme naši uhlíkovou stopu, protože materiál nemusí cestovat přes půl planety, jak tomu často bývá zvykem. Zároveň jsou všechna naše trika 100% recyklovatelná a v přírodě se do několika měsíců rozloží...
Garance spokojenosti

Spokojený zákazník pro nás je ta nejlepší odměna, která nás žene dál. Už vás je několik tisíc a pomalinku nám pomáháte plnit náš cíl: "Triko CityZen v každé skříni".

Přečtěte si reference od zákazníků, kteří už triko CityZen vyzkoušeli a nosí.

Tisíce nadšených zákazníků
Víme, že je na první pohled těžké uvěřit co triko umí. Zažili jsme už mnoho překvapených pohledů a nevěřících komentářů ;-) A proto vám na tomto místě GARANTUJEME, že skutečně funguje jak říkáme, je příjemné na tělo a nebude na vás vidět pot. Ruku na to!
Pánská trika
Polokošile
Dámská trika
Antibakteriální roušky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení