Garantujeme vám...

 

 

vyrobeno1

 

 

Všechna naše trika a pola vyrábíme kompletně v České republice. Bavlnu dovážíme ve formě nití z Řecka nebo Egytpta (u nás bohužel neroste). Z těch pak upleteme látku, tu nabarvíme, ošetříme naší unikátní technologii CityZen, která trikům dává své jedinečné vlastnosti, látku nastříháme a ušijeme z ní trika a pola.

 

 

 

 

 

fér1

 

U výroby hledíme i na to, abychom šetřili přírodu a dbali na udržitelnost. Proto trika vyrabíme v České republice, jen několik desítek kilometrů od naší domoviny v Chrudimi. Tím mimo jiné podporujeme zaměstnanost, zlaté české ručičky a minimalizujeme naší uhlíkovou stopu, protože materiál nemusí cestovat přes půl planety, jak tomu často bývá zvykem. Zároveň jsou všechna naše trika 100% recyklovatelná a v přírodě se do několika měsíců rozloží...

 

 

 

tisíce1

 

 

Spokojený zákazník pro nás je ta nejlepší odměna, která nás žene dál. Už vás je několik tisíc a pomalinku nám pomáháte plnit náš cíl: "Triko CityZen v každé skříni".

Přečtěte si reference od zákazníků, kteří už triko CityZen vyzkoušeli a nosí >> více zde.

 

 

 

 

 

garance1

 

 

Víme, že je na první pohled těžké uvěřit co triko umí. Zažili jsme už mnoho překvapených pohledů a nevěřících komentářů ;-) a proto vám na tomto místě GARANTUJEME, že skutečně funguje jak říkáme, je příjemné na tělo a nebude na vás vidět pot. Ruku na to!

 

 

 

 

 

 

Pánská trika | Dámská trika | Luxusní polokošile