Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Pravidla akce CityZen na zkoušku

I. Úvodní ustanovení

1. Tento dokument obsahuje úplná pravidla marketingové akce „CityZen na zkoušku“ (dále jen „akce“). Organizátorem akce je společnost CityZen s.r.o., Palackého třída 805, 537 01 Chrudim III, IČO: 07420366, DIČ: CZ07420366 (dále jen „organizátor“)

 

 II. Místo akce

1. Akce probíhá na území celé České a Slovenské republiky.

 

III. Účast v akci

1. Akce se může zúčastnit každá fyzická osoba starší osmnácti let s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky (dále jen Účastník“), která zakoupí chytré oblečení značky CityZen (dále jen Zboží) přímo na eshopu Organizátora.

 

IV. Podmínky akce

1. Do akce se může zapojit pouze ten Účastník, který je novým zákazníkem, tzn. jedná se o jeho první nákup u Organizátora akce.

2. Tato akce zahrnuje možnost vrácení zakoupeného Zboží a garance vrácení peněz.

3. V případě, že Účastník odstoupí od kupní smlouvy o koupi výrobku, nárok na službu v rámci této akce mu zaniká.

4. Akce je platná od 26.2.2024

5. Akce se nevztahuje na objednávky vytvořené mimo termín této akce.

6. Akce probíhá pouze na českém a slovenském eshopu Organizátora. Nikoliv na prodejnách Organizátora a partnerských prodejnách.

 

V. 30 dní na vrácení

1. Pokud nebude Účastník se Zbožím spokojen (z důvodu, že technologie CityZen nefunguje) může ho do 30 dnů od převzetí vrátit na adresu: CityZen s.r.o., Palackého třída 805, 537 01 Chrudim III.

2. Účastník musí na webu Organizátora prostřednictvím formuláře pro vrácení Zboží vybrat jako důvod vrácení „Garance spokojenosti“ https://www.cityzenwear.cz/vraceni-zbozi-reklamace/?=&retino-widget-root-url=/cs/portal/iframe/318cd5e1-6bc2-49f8-a746-0db96ad4ff73/ a napsat nám důvod nespokojenosti.

3. Náklady vzniklé s vrácením Zboží hradí Účastník.

4. Vrácení Zboží musí být prostřednictvím dopravce. Jiný způsob nebude akceptován.

5. Vrácené Zboží musí být řádně zabaleno, nemusí být v původním obalu. Nesmí být zničené a musí být označeno adresou příjemce, adresou odesílatele.

6. Vrácené Zboží projde fyzickou kontrolou a identifikací. Bude-li jeho opotřebení odpovídat běžnému užívání a prokazovat známky nefunkčnosti technologie CityZen, bude Účastníkovi vrácena kupní cena Zboží. Do 30 dnů od přijetí Zboží na adresu centrály budou Účastníkovi, který splnil výše uvedené podmínky, vyplaceny peníze zpět na bankovní účet, který uvedl na základě žádosti.

7. Pro uznání vrácení musí být dodrženy pokyny k údržbě (30 stupňů, nepoužívat sušičku ani aviváž.)

8. Účastník nemá kromě kupní ceny Zboží nárok na žádné další plnění.

9. Možnost vrácení Zboží platí pouze při splnění podmínek této akce a není právně vymahatelná.

10. V případě nesplnění pravidel akce bude zboží vráceno na náklady zákazníka.

 

VI. Vyloučení z akce

1. Organizátor má právo vyloučit z akce osoby, které nebudou splňovat její podmínky nebo své účasti dosáhli podvodným jednáním.

 

VII. Ochrana osobních údajů

1. Registrací na webu vyjadřuje Účastník akce souhlas s pravidly akce a současně souhlasí, aby Organizátor po dobu nezbytně nutnou zpracovával jeho osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, kontaktní adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa popř. číslo bankovního účtu, a to pro vyhodnocení akce a pro marketingové účely Organizátora v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

2. Účastník má právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Udělení souhlasu je dobrovolné a Účastník ho může kdykoli písemně odvolat na adrese sídla Organizátora. Pokud tak učiní před ukončením akce, bude Účastník z akce vyřazen.

 

VIII. Závěrečná ustanovení

1. Organizátor si vyhrazuje právo akci přerušit, zkrátit nebo zrušit, popř. změnit její pravidla, a to i bez udání důvodu. V případě změny podmínek bude Organizátor informovat Účastníky akce oznámením na svých webových stránkách.

2. Úplné znění pravidel akce je dostupné na webových stránkách Organizátora.

3. Úplná pravidla akce jsou účinná dnem: 22.2.2024.