Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Cesta kolem světa s oblečením CityZen

Možná jste si všimli, že se názvy našich produktů v čase pomalu mění. Stávají se kratší, srozumitelnější a jasnější. Teď ale nastal čas, kdy změnou projde úplně každý kousek, a proto přicházíme s vysvětlením, co názvy znamenají, a proč jsme se pro změnu rozhodli. Zároveň Vám představíme nový koncept článků, kterým Vás budeme během prázdnin provázet.

Proč jsme se rozhodli pro změnu?

  1. Chtěli jsme docílit srozumitelných a stručných názvů
  2. A hlavně krátkých, abyste název nemuseli číst půl minuty
  3. Potřebovali jsme odlišit střihy, protože jich je stále víc a víc
  4. Zjednoduší nám to komunikaci o produktech
  5. A možná názvy zapříčiní, abyste měli k oblečení hlubší vztah

Co naše názvy znamenají?

Názvy našich produktů jsou zároveň jména menších měst, která se nachází v různých koutech světa. Takže s každým kouskem oblečení budete tak trochu cestovat… někdy po evropských městech, jindy zavítáte i na jiný kontinent. Je pravděpodobné, že mnohá města poznáte, ale vsadíme se, že u některých nebudete ani tušit, kde leží, protože my to samozřejmě nevěděli taky. Proto je toto skvělá příležitost, jak ještě lépe poznat náš svět a třeba s námi začít víc cestovat.

A proč zrovna názvy menších měst? Protože jsme CITYZEN, takže máme v názvu „město“ a „klid“. Ve velkých městech moc klid není, takže ta menší byla jasná volba.

Jak budou vypadat?

Každý střih oblečení má své jméno. Nyní už nebude „kimonový střih trička“, ale nahradíme ho jednoduchým názvem „ALTA“. Na konci názvu bude přiřazena ještě barva pro jasné rozlišení. Níže přikládáme porovnání nového názvu se starým. 

vs 

 

Věříme, že si časem najdete k názvům cestu, protože my už je v CityZen jinak nenazýváme. Zde Vám přikládáme tabulku s názvy nejhojnějších střihů v naší nabídce, abyste se co nejrychleji zorientovali.

 

Názvy dámského oblečení Názvy pánského oblečení
Tričko kimono = ALTA Tričko s výstřihem do U = AGEN
Tričko klasické = BREDA Tričko s výstřihem do V = BONDY
Tričko s výstřihem do V = FLORENCIA Tričko s dlouhým rukávem = CALI
Tričko s výstřihem na zádech = ENNIS Tričko slim fit = DAVOS
Tričko ze 100% bavlny = MOSS Basic polokošile = DAX
Polokošile = LOTA Polo bez proužku na límečku = ANTONY
Šaty volného střihu = SANTA ANA Polo s proužkem na límečku = MASSY
Polokošilové šaty = PULLY Čistě bílá košile = GENT
Kalhotky = VALENCIA Boxerky = PUNO

 

Zahajujeme poznávací cestu s naším oblečením

Díky tomu, že nám naše oblečení nabízí spoustu měst, které stojí za to poznat, rozhodli jsme se Vás v průběhu prázdnin zásobovat tipy na výlety po Evropě. Vezmeme Vás do Německa, Norska, Francie, Itálie a třeba i o něco dál. Doufáme, že do míst poté sami zavítáte a budete mít na sobě přesně ten střih, který nese název daného města.