Střihy dámských triček jasně a stručně

Sortiment dámských triček se neúprosně rozšiřuje. Dnes už nenabízíme pouze klasický střih a kimono, ale také různé tipy výstřihů nebo délek rukávů. Jak se ale v dámských tričkách vyznat? S tím Vám právě tímto článkem chceme pomoct.

Klasický střih BREDA

Tričko v klasickém střihu odpovídá svému názvu. Je jednoduše klasické. Kulatý výstřih jemně obnažuje dekolt a celý střih kopíruje křivky těla. Díky 5 % elastanu je tričko upnuté, ale pružné, abyste se v něm cítili dobře. Rukávy dosahují zhruba do poloviny prsou, jsou delší než u kimona. Ruku spíše objímají, nejsou na ní volně. 

Kimono ALTA

Kimonový střih je typický svými rukávy, které jsou volnější a kratší. Dávají více prostoru k pohybu a ruce nejsou tolik svázané látkou. Vrchní čas je celkově volnější, spodní poté klasicky přiléhá k tělu. U kimona zpozorněte nad jiným číslováním. Je z důvodu volnosti střihu, takže například velikost S se rovná číslu 38. Stejně jako většina dámských triček má kimono v sobě 5 % elastanu, takže se plně přizpůsobí tělu a budete se v něm cítit příjemně. Výstřih je více ke krku, ale je širší.

Tričko s výstřihem do V FLORENCIA

Tričko FLORENCIA Vám střihově padne jako klasické. Rozdílnost je pouze v hlubším výstřihu do véčka olemovaným 1,5 cm materiálu, který Vám přirozeně a decentně odhalí dekolt. 

Tričko s výstřihem na zádech ENNIS

Tričko ENNIS je v našem sortimentu ojedinělé. Má mnoho rysů, které u našich jiných kousků nenajdete. A to především hluboký kulatý výstřih na zádech, který působí elegantně, ale zároveň sexy. Rukávy jsou delší nad loket, což potrhuje již zmíněnou eleganci. Tričko se hodí na večírky, oslavy, ale i klasicky do práce.

Tričko sportovního typu MOSS

Největším benjamínkem mezi střihy je tričko MOSS. Je to první dámský top, který je ze 100 % bavlna, nepřidali jsme tedy do materiálu elastan, který by upínal materiál na tělo. Tričko je spíše sportovního střihu. Výstřih je u krku zakončený lemem, rukávy jsou volnější a na konci mají lemování v podobě ohrnuté látky.

Trička s ¾ rukávem DIEZ

Tričko s ¾ rukávem je ideální do chladnějšího období. Na tělo je celkově upnutý, takže i rukávy krásně přiléhají na ruce. Výstřih je lodičkový, takže odhaluje klíční kosti. Totožná s DIEZ jsou trička volného střihu RIVERA, která akorát nabízíme ve větších velikostech, a to 44-50.