Co nosit k riflím, abyste vypadali pokaždé skvěle

Džínovina, riflovina nebo-li denim je jedním z nejikoničtějších materiálů, který nikdy nevyjde z módy. Každoročně se objevuje na módních molech v nejrůznějších střizích a barvách. S čím nosit džíny?

Zjistěte, jaké volit barvy riflí, abyste se vždy cítili dobře. Stylistka Mili Kuchařová, která se v oboru pohybuje už více než 13 let, která vám dá 3 jednoduché tipy.


kolaz_denim-03

Před 150 lety získali byznysmen Levi Strauss a krejčí Jacob Davis patent na pracovní kalhoty pro zlatokopy. Dnes jsou rifle stálicí našich šatníků. A není to jenom o kalhotách. Džínové košile a bundy jsou také sázkou na jistotu. Někdo nosí dokonce obojí naráz. „Kombinaci denimu s denimem, kdy obléknete například džíny s džínovou košilí nebo bundou, se říká double denim. K nim pak volte nejlépe jednoduchá trička různých barev a střihů. Ponecháte tak jednoduchost celému outfitu,“ vysvětluje stylistka. 

TIP! Správně zvolený výstřih dokáže zázraky. Podtrhne váš styl. Nasměruje celý outfit k příležitosti, pro kterou jste ho oblékli. Proto se brzy budeme typům výstřihů věnovat v samostatném článku.

 

BASIC tričko sedí k denimu dokonale

„Džínovina se stala symbolem stylu a nadčasovosti,“ říká Kuchařová. Proto by s ní měl umět zacházet každý, kdo se stará o svůj zevnějšek. Osvojte si pár jednoduchých triků, díky kterým nešlápnete při výběru každodenních outfitů vedle. Pojí je jedno základní pravidlo, které jsme zmínili výše. Kombinujte denim se stylovými basic tričky a vždycky budete vypadat dobře. A navíc v maximálním pohodlí.

Při výběru riflí, ale i basic triček dbejte na to, aby vám skvěle padly, hodily se pro každou příležitost a taky vám vydržely déle než jednu sezonu. Když budete kupovat kvalitní kousky ušité nejlépe u nás, potěšíte přírodu i vlastní peněženku.

 

3 tipy stylistky: Jak sladit barvy triček a denimu

1. Světlá barva: Lehkost a nadčasovost24_05_NWL_denim-05

Zapomeňte na ostré kontrasty. „Světlý denim evokuje pocit lehkosti a naděje. Poskytuje přirozený, hravý vzhled,“ vyjasňuje stylistka a doplňuje konkrétní tip. Stačí vzít světlé džíny, přidat k nim kvalitní bílé basic tričko a máte outfit, který oslní svou jednoduchostí a elegancí.

2. Tmavá Barva: Elegance s nádechem dráždivosti

Pokud nemáte náladu na světlý outfit, jdete na návštěvu ke kamarádce, která má dvě malé děti, nebo na večeři, kde se chcete cítit sebejistě, pojďte do tmavší varianty. „Tmavý denim ztělesňuje eleganci a sofistikovanost. S černým basic tričkem eleganci ještě umocníte. Kombinace tmavých riflí a černého trička je ztělesněním jednoduchého, ale vybraného stylu, který zaujme,“ popisuje tmavou verzi Kuchařová.

 


Věděli jste, že CityZen trička šijeme u nás? A nejen to. Od zpracování bavlny až po odeslání balíčku děláme všechno v České republice a na Slovensku, protože nám záleží na přírodě.

 

3. Džínovina a barevná trička: Oživte styl

24_05_NWL_denim-04Přineste do svých outfitu něco extra. Spojte džínovinu s barevnými tričky. „Džínovina, s její texturou a robustností, se stává ideálním partnerem pro výrazná barevná trička. Kombinace svěžích odstínů triček s džínovou bundou či košilí vytváří outfit plný života a dynamiky,“ ponouká k oživení šatníku veselými barvami stylistka. 

Vyberte si své barevné tričko, které vám bude slušet, a slaďte ho s džínovými kalhotami nebo bundou. Výsledný outfit bude svěží, stylový a osobitý.

Co si z článku odnést: Volte jednoduchost, která přitahuje

Ať už zvolíte světlé nebo tmavé džíny, spojení s basic tričky vám umožní vytvářet outfity, které zaujmou svou elegancí a nadčasovostí. Stačí si každý den obléct džíny, přidat jednoduché tričko a máte recept na styl, který nikdy nezklame.


Mili.kucharova-stylistkaMili Kuchařová, se tituluje jako milovnice módy a dobrého vkusu. Stylistka a fashion koučka s citem pro detail umí rozpoznat krásu v každém člověku už 13 let. Snaží se vyzdvihnout individualitu a jedinečnost. Ráda tvrdí, že móda není o penězích. Móda je o dobrém vkusu, který si za peníze nekoupíte. 

Autoři: Marie Šírková, Nikola Nevečeřalová

Foto: CityZen, Mili Kuchařová