Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Jaký výstřih je ten pravý pro vaši postavu?

Vybrat si výstřih tak, aby vám slušel, odteď bude hračka. Stylistka vám prozradí, jaký typ výstřihu bude slušet vaší postavě a příště na nákupech tápat nebudete. 

 

Typy výstřihů. S doporučením stylistky, které postavě sedne 

Módní stylistka Mili Kuchařová, která se skladbě šatníků svých klientů věnuje již třináctým rokem, vám představí jednotlivé typy výstřihů. Zjistěte, jaký výstřih se hodí pro kterou postavu, a hlavně který padne vám. 

 

 1. Kulatý výstřih 

Kulatý výstřih je typickým a nejčastěji oblékaným typem výstřihu. Nejlépe sedí postavě tvaru přesýpacích hodin nebo širším bokům (typu hrušky). I pro menší poprsí je skvělou volbou. V basic tričku s kulatým výstřihem se budete cítit pohodlně každý den, v práci i na výletě s rodinou. 

24_05_NWL_výstřihy_blog-1


 2. Výstřih do V neboli véčko  

Výstřih do V je takovým univerzálem mezi výstřihy. Lichotí téměř každé postavě. Jen dejte pozor na jeho hloubku, aby hlavně u vás, dámy, nepůsobil příliš lacině a vyzývavě. Dokáže ale krásně prodloužit krk. Jednoduché tričko s véčkem vystřelí váš outfit z každodenní rutiny. Pozvedne ho do ležérní elegance. Bude vám v něm dobře v práci, ale i v kině nebo na večeři s přáteli. 

24_05_NWL_výstřihy_blog-2

 

3. Lodičkový výstřih 

Lodičkový výstřih kopíruje klíční kosti. Oblékněte ho, když nechcete příliš odhalený dekolt, ale ani upjatý outfit. Nejlépe sedne postavě s úzkými rameny. Lichotí štíhlejšímu oválnému obličeji. Tričko s lodičkovým výstřihem si říká o slavnostnější událost. Když ho ale vezmete k riflím, užijete si v něm i pohodové odpoledne s kamarádkou u kávy. 

24_05_NWL_výstřihy_blog-3

 

4. Až ke krku nebo stojáček 

Tričko s žádným výstřihem nebo stojáčkem sluší postavě s kratším krkem a úzkými rameny. Skvěle se hodí k obličeji se špičatější bradou. Bude vám v něm pohodlně a dodáte s ním svému outfitu špetku elegance. 

TIP! Dodejte svému outfitu sofistikovanost s decentním tričkem se stojáčkem GERA.

 

5. Hranatý výstřih 

Ojedinělý výstřih ve tvaru čtverce se hodí pro širší ramena a větší poprsí. Dokonale sedí ke kulatému nebo oválnému tvaru obličeje. Každý outfit vyvede ze všednosti. S doplňky a výstřednostmi to k hranatému výstřihu nepřehánějte. 

 

6. Výstřih na zádech 

Pokud chcete svému outfitu přidat něco extra, oblékněte si tričko s výstřihem na zádech. Dejte zase jen pozor na jeho hloubku v kombinaci s nežádoucím vykukujícím spodním prádlem. V tomto typu trička se vyplatí hlídat i rovný postoj.  

24_05_NWL_výstřihy_blog-4

 

 

Mili.kucharova-stylistkaMili Kuchařová, která vám pomohla se správným výběrem výstřihu, se tituluje jako milovnice módy a dobrého vkusu. Stylistka a fashion koučka s citem pro detail rozpoznává krásu v každém člověku už 13 let. Snaží se vyzdvihnout individualitu a jedinečnost. Ráda tvrdí, že móda není o penězích. Móda je o dobrém vkusu, který si za peníze nekoupíte. 

 

 

Autor: Nikola Nevečeřalová, Marie Šírková