Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Kolik vyprání tričko CityZen vydrží? Dobrá otázka! ;-)

Uklidníme vás - naše trička budou fungovat i po několika desítkách vyprání, i po 50 - 60 cyklech! Materiál své unikátní vlastnosti neztrácí, přitom nepotřebuje zvláštní péči. Jen je potřeba dodržovat pár pravidel:

  • prát na 30 °C,
  • nepoužívat prášky na bílé prádlo ani aviváž,
  • nesušit v sušičce,
  • žehlit po rubu do 150 °C, aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a prodloužíte životnost jeho mimořádných vlastností

Že technologie CityZen® funguje, nám potvrdili i odborníci z Technické univerzity v Liberci a tisíce spokojených zákazníků.

Voda je pro nás alfou omegou

Proto při výrobě využíváme ty nejmodernější technologie, jaké na textilním trhu jsou. Naše postupy totiž ušetří až 80 % běžné spotřeby vody nutné k obarvení materiálu..

Na kilogram textilu je zpravidla potřeba 100 litrů vody. My potřebujeme jen 20 - 40 litrů, a navíc zkrátíme celý proces o třetinu. Méně času znamená méně energie.

Za kvalitu ručíme!

Máme pod kontrolou celý proces výroby - od předení přes pletení až po konečnou kontrolu po ušití každého kusu. Díky tomu se skutečně můžeme za stálobarevnost a trvanlivost našich unikátních vlastností zaručit. :)

Také se zaručíme, že naše oblečení je vhodné i pro osoby s velmi citlivou pokožkou. Žádné z našich barviv ani výrobků neobsahuje stopy stříbra, zinečnatých solí, ani jiných dráždivých látek.

A to jak u našich pánských triček s krátkým i dlouhým rukávem, dámských triček všech střihů, tak i u našich polokošil, košil, dětských triček a spodního prádla.

Spodní prádlo jsme obohatili o antibakteriální úpravu, též šetrnou k pokožce, stejně tak naše dětská trička. Zkrátka a dobře, na kvalitu, udržitelnost a nezávadnost myslíme u všech našich produktů a z těchto standardů nikdy neslevíme!.