PF2020 | Jaký byl rok 2019 | S čím nám můžete pomoci?

Děkujeme všem našim zákazníkům za letošní rok. Byl pro nás neuvěřitelný. Naše unikátní trička a pola už nosí tisíce lidí v České republice a zpětná vazba od zákazníků nám dává jistotu, že to, co děláme, má smysl. Díky tomu máme sílu pokračovat ve vývoji dalších produktů.

Přejeme vám do roku 2020 zejména hodně zdraví, moc štěstí (protože na Titaniku bylo hodně zdravých lidí a k čemu jim to bylo), hodně lásky, co nejvíce usměvavých dní a úžasné zážitky, protože ty vám nikdo nesebere.

Všichni přejí úspěšný rok a my vám ho také přejeme. Buďte úspěšní, jen u toho nezapomínejte na lidi kolem sebe.

--- 

 

IMG-20191217-WA0010

Nepatřím mezi ty, kteří si dávají novoroční předsevzetí, ale vždy si rád na konci roku sednu se sklenkou červeného, dám si tu práci a zamyslím se, co se v letošním roce stalo. Možná si říkáte, proč si předsevzetí nedávám. No, protože není důvod čekat na nový rok. To, že bude něco jinak, je o rozhodnutí a to je lepší dělat během celého roku.

Když jsem napsal článek k prvním narozeninám CityZen, byl jsem překvapený, kolik lidí ho přečetlo. Říká se, že co je psáno, to je dáno, a tak jsem se rozhodl napsat pár řádků i na konci roku.

Doba je rychlá a někdy si stěží vzpomenu, co jsem snídal, natož co bylo před měsícem nebo půl rokem. A proto, abychom na nic nezapomněli, jsme založili kroniku CityZen.

 

Jaký byl rok 2019 pro CityZen?

Byla to jízda. Tři slova, která nejlépe vystihují letošní rok.

V prvním pololetí jsme polehoučku začali prodávat první trička a díky ohromnému zájmu už v polovině prázdnin nebylo co prodávat. Takový úspěch jsme nečekali. Z prodejů jsme měli velkou radost. Později ale i stejně velký stres, když jsme koukali do prázdného skladu.

Takže jsme narychlo vyráběli a kdo s námi tuto cestu prošel, tak ví, že to nebylo jednoduché a místo zkracování termínů jsme je pořád prodlužovali. Poslední pola jsme naskladnili až v polovině listopadu.

Do roku 2019 jsme vstupovali s pánskými tričky ve 3 barvách a končíme s 5 barvami v pánských tričkách, 6 barvami v polokošilích a 3 barvami v dámském, kde máme 2 střihy.

H&M, Pietro Filipi nebo jiné velké firmy by se nám za tento výkon možná smáli, ale my máme radost. Jsme na to 4 lidé, k tomu ještě chodíme do jiné práce a nemáme za sebou peníze investorů.

 

A co rok 2020?

Už teď nám je jasné, že to bude jízda na druhou. A výsledkem budou tyto novinky:

- Dámská trika rozšíříme o navy a vínovou barvu.
- Pánské polokošile trochu zmodifikujeme a přidáme další barvy.
- Ušijeme dámská pola, na která se už dlouho ptáte.
- Na léto máme připraveny nové barvy pro dámská i pánská trika.
- Spustíme nový e-shop pro Slovensko.
- Rozšíříme nabídku o několik úplně nových produktů.
- Máme v plánu i vývoj klasických košil.

- A pokud dobře dopadne vývoj v laboratoři, tak přijdeme s něčím fantastickým, co nemá obdoby. Nezlobte se, zatím nemohu prozradit víc :-)

 

Na závěr | S čím nám můžete pomoci?

Někde na konferenci jsem slyšel, že dnes už je neslušné říkat si o pomoc, že je jiná doba. Ale moje babička říkala: líná huba, holé neštěstí. Názor babičky má pro mě větší váhu, než názor z konference, a tak jsem vytvořil seznam věcí, se kterými nám můžete pomoct. Budeme za to moc rádi.

- Hledáme kamenné obchody pro náš sortiment. Uvítáme vaše doporučení.
- Hledáme „potiče“ pro testování produktů.
- Pomozte nám s reklamou a doporučujte nás přátelům.
- Šiřte nás po Facebooku a Instagramu.
- Buďte součástí vývoje nových produktů tím, že nám vyplníte dotazníky, které budeme rozesílat v průběhu roku. Budeme se vás ptát na barvy, střihy, zkušenosti atd.

 

Pojďte si s námi užít rok 2020.


Pavel Hrstka
pavel.hrstka@cityzenwear.cz
602 185 602
CityZen s.r.o.

PF 2020 CityZen