Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Na nás se můžete spolehnout

 

Zakládáme si na dobrých vztazích s našimi zákazníky, jsme ohleduplní k přírodě a zajímají nás vaše postřehy.

 

Vyrobeno v České republice
Všechna naše trika a pola vyrábíme kompletně v České republice. Bavlnu dovážíme ve formě příze (neodborně - nití) z Řecka nebo Egyta (u nás bohužel neroste). Z té pak upleteme pleteninu (látku), tu nabarvíme, ošetříme naší unikátní technologii CityZen, která trikům dává své jedinečné vlastnosti, nastříháme a ušijeme z ní trika a pola.
Eco a fér k přírodě
U výroby hledíme i na to, abychom šetřili přírodu a dbali na udržitelnost. Proto trika vyrabíme v České republice, jen několik desítek kilometrů od naší domoviny v Chrudimi. Tím mimo jiné podporujeme zaměstnanost, zlaté české ručičky a minimalizujeme naši uhlíkovou stopu, protože materiál nemusí cestovat přes půl planety, jak tomu často bývá zvykem. Zároveň jsou všechna naše trika 100% recyklovatelná a v přírodě se do několika měsíců rozloží...
Garance spokojenosti

Spokojený zákazník pro nás je ta nejlepší odměna, která nás žene dál. Už vás je několik tisíc a pomalinku nám pomáháte plnit náš cíl: "Triko CityZen v každé skříni".

Přečtěte si reference od zákazníků, kteří už triko CityZen vyzkoušeli a nosí.

Tisíce nadšených zákazníků
Víme, že je na první pohled těžké uvěřit co triko umí. Zažili jsme už mnoho překvapených pohledů a nevěřících komentářů ;-) A proto vám na tomto místě GARANTUJEME, že skutečně funguje jak říkáme, je příjemné na tělo a nebude na vás vidět pot. Ruku na to!
Pánská trika
Polokošile
Dámská trika
Antibakteriální roušky