Podpořte plodnost

CityZenu se toho nebojíme. Jako první česká značka společně s organizací Indiánky otevíráme důležité téma neplodnosti. Originální kolekcí NaděJE chceme dodat odvahu nejen všem párům s touto životní výzvou. Koupí triček totiž přispíváte na další osvětu tohoto celospolečenského problému. 

Kolekce tří triček z kvalitní bavlny nejen saje pot, svým nápisem především připomíná, na co často v životě zapomínáme. „Naděje je – vždycky, ať už u jakékoliv výzvy, onemocnění nebo životního škobrtnutí. Každý z nás má v životě nějakou překážku, kterou musí překonat, a my chceme všechny tyto lidi podpořit, ať už jde o neplodnost, nebo cokoliv jiného. „Nikdy v tom nejsme sami. Nezapomínejme, že naděje je!“ říká spoluzakladatelka Anna Sedláková. 

Indiánky

Projekt Indiánky funguje od roku 2019 a patří mezi 1. iniciativu s cílem osvěty neplodnosti v ČR a SK. Zakladatelky v první řadě pomáhají ženám na podpůrných setkáních pod vedením psychologa, sdružují odborníky, propojují a nebojí se o svých osobních příbězích mluvit do médií. V neposlední řadě také usilují o detabuizaci problému a větší přístupnost k moderním způsobům léčby.

Neplodnost v číslech

  • Trápí každý 5. pár v ČR, celosvětově 186 milionů lidí
  • PCOS, syndromem polycystických vaječníků, trpí 10 % žen v ČR, celosvětově 116 milionů žen