Spojili jsme síly s Krásnou mamkou®

Letos jsme navázali úžasnou spolupráci, v níž se snoubí výhody dvou českých firem s netradičními produkty.

Za značkou Krásná mamka® stojí Pavla Šťastná. Cílem její rodinné firmy je podpořit maminky prostřednictvím pohodlné, vysoce kvalitní a zároveň velmi elegantní kojicí módy. Sama si uvědomuje nevyhovující kvalitu kojicího oblečení, které je ženám k dispozici. Rozhodla se s tím něco dělat! Její vysokoškolské textilní studium a k tomu zkušenost dvojnásobné maminky jí pomohly vymyslet perfektně sedící a slušivý střih pro kojicí módu.

Spojením unikátního střihu s prémiovou bavlnou a technologií CityZen vzniklo něco parádního! ;-) 

 

Výhod má tento nový střih mnoho

Nejnamáhanější část trička je beze sporu výstřih. Narozdíl od mnoha těhotenských modelů není na našem tričku zakončen nepříjemnou gumičkou. Spodní díl má výstřih překládaný, díky čemuž se snadno přizpůsobí měnící se linii hrudníku, a přitom zůstává stále pohodlné. Navíc u kojení poodhalujete jen nezbytně nutné místo.

Vrchní díl má spodní kraj lemovaný 3cm lemem, aby se tričko vrátilo na obvod hrudníku a nikde neodstávalo. Kojicí trička si tak zachovávají svůj elegantní vzhled a tvar i přes veškerá vyhrnování i změny postavy. Velkou parádu dělá jak u kojících maminek, tak i s poporodním bříškem. Vysoký lodičkový výstřih zase pomáhá například při nošení miminka v šátku. Děťátko se díky látce nepřilepí na váš hrudník, ale bude v bavlnce hezky odpočívat.

Unikátní střih spolu s unikátním materiálem dělají z téhle kojicí módy LUXUSNÍ ČESKÝ VÝROBEK, který by neměl chybět v šatníku žádné maminky.

Za tuto spolupráci Pavle moc děkujeme a jsme rádi, že můžeme být součástí takového projektu. ♥