Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Testování Bety.cz

 

 Tak už i naše trička prošli testem bety.cz.

Co o nás bety.cz napsala?

Zákazníci jsou chrudimským start-upem CityZen nadšeni a neváhají se podělit o svou zkušenost s ostatními. Nejvíce si oblíbili pánská a dámská basic trika a polokošile. Jednoduchý design z nich totiž dělá všestranné oblečení, které využijete ve volném čase, ale i v elegantním outfitu třeba do práce.

 

„Trika i polokošile splnila všechna naše očekávání. Manžel i syn si je velmi pochvalují. Nejvíce to, že na nich nejsou vidět stopy špíny a potu a velmi rychle schnou. Ať se vám daří, těším se na další výrobky,” píše Soňa z Libřic.

David z Českých Budějovic, který nejdřív nevěřil, že triko splní to, co CityZen slibuje, byl příjemně překvapen. „Je vážně skvělé, navíc perfektně sedí i větším velikostem,” pochvaluje si.

A zde můžete vidět pár recenzí od testatřů z bety.cz

Děkujeme vám.

Všichni z týmu CityZen.

Recenze

medailonek_Renda

Plobodowski 

Pracuji jako kurýr a v autě trávím i 7 hodin denně, často je řízení stresující a obzvlášť teď přes léto se pak víc potím. Moc rád jsem vyzkoušel toto triko, které se hodí prakticky ke všemu a do každého počasí. Je moc pohodlné a je z celkem zajímavého materiálu, který opravdu neprosákne ani kapku. Jsem moc nadšený a pro všechny, kdo mají s pocením problém je tohle určitě nutnost v šatníku!

medailonek_Pavel

Monika Glatznerova 

Jako máma dvou malých dětí jsem v neustálém poklusu. Dost často s jazykem na vestě, jak se říká. Neustále zpocená, špinavá a politá od dětských džusíků. Nebudu daleko od pravdy, když napíšu, že takové situace známe asi všichni. Proto jsem opravdu moc ráda, že jsem měla tu možnost otestovat tričko @cityzenwear , které je unikátní v tom, že na něm není vidět pot, odolá špíně a snižuje zápach. Zní to až neuvěřitelně viďte?Já si tohle triko naprosto zamilovala! Došlo mi triko černé barvy velikosti S. Černá je dobrá hodí se ke všemu říkala jsem si. Ihned po vyzkoušení jsem věděla, že to půjde. Triko je velice lichotivé k postavě. Krásně sedí a má pěkně tvarované rukávy. Triko se hodí jak k sukni " na lepší " jak se říká a nebo i na sportovno k teplákům. Ale abych se taky dostala k těm důležitým vlastnostem trika. Jak už jsem psala výše, velice oceňuji, že tričko snižuje zápach při pocení a nezanechává nevzhledné koláče pod paží. Nosila jsem teď triko opravdu ve velikých vedrech a musím říci, že jsem se cítila stále fresh a nezalepená, jak to tak bývá ... Dokonce jsme spolu s trikem zažili i lehký deštík a k mému údivu kapky se nevsakují do trička, takže bylo hned suché. Za mě je triko @cityzenwear naprostá pecka a všem bych doporučila vyzkoušet !

medailonek_Martin

Mishelluna.k

Opravdu, zde platí ,,kde nic, tu nic”. Jsem naprosto nadšená!!! Můžu dělat vše a i nic, jen se válet u telky… a když se zpotím opravdu není nikde nic vidět. Tohle jsem fakt potřebovala! Hned objednám v bílé a černé barvě. Materiál příjemný, krásně sedí na těle, no pecka!!! Doporučuji!!!.“

Na všechny recenze se můžete podívat tady.