Testování testuj.to

 

 

Naše trička už otestovali i v pořadu TV Prima - Na Houpačce. Chlapi jim dali zabrat při kácení stromu, ženy při cvičení. Jak to dopadlo?

Podívejte se sami 

Aby toho nebylo málo, oslovili jsme i testery z řad fanoušků pořadu. Vybrané recenze si můžete přečíst níže a nebo se rovnou podívejte na výsledky celého testovaní.

 

Děkujeme vám.

Všichni z týmu CityZen 

Recenze

medailonek_Renda

Jakub 

Tričko přišlo nádherně zabalené a již jeho rozbalování bylo zážitkem. Tričko padne skvěle, ač jsem si objednal "volnější" kvůli cvičení, zvládl bych o velikost menší měřil jsem dle jiného trička, ale to nevadí. Materiál je naprosto úžasný, příjemný na dotek a skvěle se nosí! Na tričku opravdu není vidět pot, a to v něm cvičím 3x týdně. Podařilo se mi po tréninku tričko polít proteinovým nápojem, a stalo se něco co jsem nečekal, do trička se nevsákla ani kapka a po utření na tričku po proteinu žádná památka, a to je prostě úžasné! Na druhou stranu přišlo malé zklamání, a to když po vyprání došlo k "posunutí" bočních švů jako u levnějších triček. Druhá věc je, že na tričko se chytá úplně vše, tím myslím prachové částice ze vzduchu a na černé barvě je to šíleně vidět, možná je to tím, že se nesmí používat aviváž a sušička, a tudíž triko "elektrizuje" Ale i přes tyto dva nedostatky je super a doporučuji všem, kdo chtějí cítit příjemný materiál na těle a mít jistotu že nebude vidět ani kapka

medailonek_Pavel

Zdeněk 

Pánské triko Cityzen jsem obdržel v bílé barvě. Zlákal mě avizovaný claim "...ani kapka potu". Tričko mě příjemně překvapilo nejen vizuálně pěkným způsobem zabalení, ale i příjemným materiálem . Nosí se velmi dobře a i když vypadá jako "obyčejné " co slibuje opravdu splní. Není to funkční triko, pot neodvádí, ale i při sportovním výkonu pot opravdu není vidět. Vzhledem k tomu , že je vyrobeno z bavlny je to prakticky zázrak. U mě nezůstalo jen u jediného i polo trička Cityzen jsou krásně zpracované a skvěle se nosí.

Na všechny recenze se můžete podívat tady.