Trička pro Dobrého tátu: Limitovaná edice na podporu dobročinného projektu v prodeji!

Spojili jsme se s projektem Dobrý táta a vytvořili limitovanou edici triček, která zpestří váš outfit a podpoří dobrou věc.

V CityZen věříme nejen v kvalitu oblečení, ale také v podporu důležitých společenských hodnot. A stejně jako náš CEO Pavel Hrstka souzníme s tím, že “Vztahy jsou mnohem víc a dětem mnohdy chybí mužský vzor”. A právě proto, je tu Dobrý táta, který poukazuje na fakt, že i pro táty je někdy těžké být tátou, a přitom jejich problémy zůstávají v dnešní společnosti tabu.

Být rodičem není snadné a být tátou v uspěchané době, může být velkým oříškem. I tátové si občas neví rady s výchovou a potřebují cestu ven ze slepé uličky. Hledají rovnováhu mezi rodinou, péčí o děti, prací a vlastními koníčky. Snaží se, aby bylo o rodinu postaráno, ale co dělat pro to, aby vlastní táta neznamenal pro děti jen chodící peněženku? Tak třeba i s tímto pomáhá projekt Dobrý táta.

Protože ve škole neexistuje předmět “Jak být dobrým tátou”

Projekt Dobrý táta je iniciativa zaměřená právě na podporu a posílení role otců v životech jejich dětí. Cílem je oslovit a inspirovat otcovství, nabídnout podporu a užitečné zdroje pro otce a pomoci jim ve vytváření hlubšího a smysluplnějšího vztahu s jejich dětmi. Zakladatel Dobrého táty, David Škrobánek, je tu pro to, aby se i pracující tátové mohli starat o své děti. A to se nám líbí!

Proto půjde 10 % z ceny každého prodaného trička naší limitované edice na podporu tohoto projektu.

Navštivte náš e-shopvyberte si tričko Dobrý táta a tím automaticky projekt podpoříte. Společně můžeme pomoci nejednomu tátovi najít cestu ke svým dětem...

Motiv Dobrého táty a TATATEAM

Děkujeme vám za nákup, který znamená více než jedno nové tričko ve vaší skříni.

 

Autor: Marie Šírková