Vyhrajte let balónem pro 4 osoby na zámku v Radešíně

V roce 2018 jsme prodali první triko. Do dneška vzpomínáme na naši první objednávku, kdy paní Petra z Tuhlovic, 10. 12. 2018 přesně v 8:12, objednala vínové tričko s výstřihem do V.

Od té doby jsme se hodně posunuli. Máme pánská trička s výstřihem do U a do V, pánská trička s dlouhým rukávem, ale i pánské polokošile a košile. Pro dámy máme trička s krátkým rukávem ve dvou střizích, trička s tříčtvrtečním rukávem, Plus Size trička a tílka. Co se spodního prádla týče, pustili jsme se do antibakteriálních boxerek, dámských kalhotek a neviditelných podtriček, která zastupují nátělníky.

Slavíme čtvrté výročí

Tohle vše jsme zvládli za 4 roky a letos na podzim jsme oslavili čtvrté narozeniny. Číslo 4 je číslem vytrvalosti, odhodlání, praktičnosti a poctivosti. Čtyřka je základem pro vše dokonalé a pravidelné - máme 4 roční období, 4 chutě, 4 živly, 4 světové strany a letos je čtyřka i CityZen. :-)

Soutěž

A abychom naše výročí oslavili i s vámi, rozhodli jsme se uspořádat soutěž o let balónem na zámku Radešín pro 4 osoby. O balónovém zámku v Radešíně jste už u nás slyšeli. Měli jsme tam firemní teambuilding a provozovatele Kubíčkovy jsme si prostě zamilovali. Jde o rodinu, která už po dvě generace vynakládá veškeré síly a prostředky na záchranu původně zdevastované historické budovy. Přitom stíhá pořádat vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny nebo jejich pilotování učit, a k tomu řídit penzion. Neuvěřitelní srdcaři a dříči - tleskáme jim! :-) A i z toho důvodu jsme se rozhodli, že k našim narozeninám vymyslíme nějaký společný projekt. Více informací si o nich můžete přečíst zde: https://www.balonovyzamek.cz/

Výhra

V naší soutěži můžete vyhrát privátní vyhlídkový let balónem pro 4 osoby na zámku v Radešíně. Cena takového privátního letu pro 4 osoby je 17 000 Kč. V naší soutěži ho můžete mít za nákup v hodnotě 1 999 Kč. Navíc poukaz můžete i darovat. Mít pod stromečkem oblečení CityZen a let balónem? To je skvělá kombinace!

Podmínky soutěže jsou jednoduché:

  • Zakupte produkty v CityZen v minimální hodnotě 1 999 Kč.
  • V nákupním košíku zadejte do kolonky „Mám dárkový poukaz/slevový kód“ kód CHCILETET.
  • A jste ve slosování :-)

Úplná pravidla soutěže naleznete ZDE

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soutěž skončila 30. 11 a proběhlo losování výherce. Je jím Kristýna S. z Pyšel. Gratulujeme! :-)