A JE TO TADY > ZVÝHODNĚNÉ SADY > TO CHCI

Vyhrajte víkendový pobyt a let balónem na zámku Radešín

Když vzpomínáme na Balónový zámek v Radešíně, usmíváme se. Měli jsme tam firemní teambuilding a vysloveně jsme si to tam zamilovali. Na Kubíčkovy, kteří to tu provozují, nemůžeme vzpomínat ve zlém. Jde o rodinu, která už po dvě generace vynakládá veškeré síly a prostředky na záchranu původně zdevastované historické budovy. Přitom stíhá pořádat vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny nebo jejich pilotování učit, a k tomu řídit penzion. Neuvěřitelní srdcaři a dříči - tleskáme jim! :-)

Jejich snahy jsou nejen sympatické, ale i užitečné, což nám imponuje. A proto jsme se v rámci naší vzájemné podpory rozhodli vytvořit nějaký společný projekt. :-) 
Zapojili jsme představivost a vzniklo další CityZen triko s tematickým potiskem.

Myslíme si, že tuhle dobu musíme brát s nadhledem. Je to tak převratný objev, že z něj uděláme každodenní motto. Stačí si ráno obléct naše triko a hned budou mít lidé kolem vás jasno. Tričko je stále naše, tedy se všemi úžasnými CityZen® vlastnostmi, ale nezamilujete si ho jen kvůli nim. Počkejte, až ho budete mít spojené s krásnými vzpomínkami.

Za jedno CityZen® tričko nezapomenutelný zážitek

V naší soutěži můžete vyhrát víkendový pobyt na zámku v Radešíně, spolu s vyhlídkovým letem pro 2 osoby.

  • Vyhlídkový let je privátní, skutečně jen pro vás dva. Nebudete se v balónu tísnit s dalšími lidmi. Doba letu se zpravidla pohybuje kolem 60 minut a vzlétá se buď ráno nebo večer. To s vámi dohodnou přímo na místě.
  • Bydlíte v restaurovaných pokojích střední části zámku. Z prvního patra máte výhled na zámecký park.
  • Na pokoji vás bude čekat láhev dobrého vína a po přistání slavnostní ceremoniál se šampaňským.
  • Hlady neumřete, v pobytu je zahrnuta polopenze - tedy snídaně a večeře. 
  • Doprava na zámek zajištěna není.

Cena takového víkendového pobytu je 16 600 Kč. V naší soutěži ho můžete mít za 860 Kč, tedy za cenu jednoho trička. To už se vyplatí!

_________________

Soutěž 15. 2. skončila a proběhlo vysolování výherce. Je jím paní Lenka S. z Prahy a věříme, že si pobyt s manželem užijí (trochu jim závidíme, protože my bychom tam jeli hned :-)) a podělí se s námi o své zážitky.

Trička zůstávají v prodeji i nadále, jen už nejsou soutěžní.

Upozorňujeme, že není možné potisknout motivem jiná trička nebo na trička na míru. Soutěž se vztahuje pouze na naše standardní modely, které vidíte níže.

         

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení