Vyhrajte víkendový pobyt a let balónem na zámku Radešín

Když vzpomínáme na Balónový zámek v Radešíně, usmíváme se. Měli jsme tam firemní teambuilding a vysloveně jsme si to tam zamilovali. Na Kubíčkovy, kteří to tu provozují, nemůžeme vzpomínat ve zlém. Jde o rodinu, která už po dvě generace vynakládá veškeré síly a prostředky na záchranu původně zdevastované historické budovy. Přitom stíhá pořádat vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny nebo jejich pilotování učit, a k tomu řídit penzion. Neuvěřitelní srdcaři a dříči - tleskáme jim! :-)

Jejich snahy jsou nejen sympatické, ale i užitečné, což nám imponuje. A proto jsme se v rámci naší vzájemné podpory rozhodli vytvořit nějaký společný projekt. :-) 
Zapojili jsme představivost a vzniklo další CityZen triko s tematickým potiskem.

Myslíme si, že tuhle dobu musíme brát s nadhledem. Je to tak převratný objev, že z něj uděláme každodenní motto. Stačí si ráno obléct naše triko a hned budou mít lidé kolem vás jasno. Tričko je stále naše, tedy se všemi úžasnými CityZen® vlastnostmi, ale nezamilujete si ho jen kvůli nim. Počkejte, až ho budete mít spojené s krásnými vzpomínkami.

Za jedno CityZen® tričko nezapomenutelný zážitek

V naší soutěži můžete vyhrát víkendový pobyt na zámku v Radešíně, spolu s vyhlídkovým letem pro 2 osoby.

  • Vyhlídkový let je privátní, skutečně jen pro vás dva. Nebudete se v balónu tísnit s dalšími lidmi. Doba letu se zpravidla pohybuje kolem 60 minut a vzlétá se buď ráno nebo večer. To s vámi dohodnou přímo na místě.
  • Bydlíte v restaurovaných pokojích střední části zámku. Z prvního patra máte výhled na zámecký park.
  • Na pokoji vás bude čekat láhev dobrého vína a po přistání slavnostní ceremoniál se šampaňským.
  • Hlady neumřete, v pobytu je zahrnuta polopenze - tedy snídaně a večeře. 
  • Doprava na zámek zajištěna není.

Cena takového víkendového pobytu je 16 600 Kč. V naší soutěži ho můžete mít za 860 Kč, tedy za cenu jednoho trička. To už se vyplatí!

_________________

Soutěž 15. 2. skončila a proběhlo vysolování výherce. Je jím paní Lenka S. z Prahy a věříme, že si pobyt s manželem užijí (trochu jim závidíme, protože my bychom tam jeli hned :-)) a podělí se s námi o své zážitky.

Trička zůstávají v prodeji i nadále, jen už nejsou soutěžní.

Upozorňujeme, že není možné potisknout motivem jiná trička nebo na trička na míru. Soutěž se vztahuje pouze na naše standardní modely, které vidíte níže.