Češi vynalezli bavlněná trika, na kterých není vidět pot

Trojice kamarádů z Chrudimi vymyslela unikátní úpravu bavlny. Šijí trika budoucnosti, na kterých není vidět pot, nešpiní se, snižují zápach a jsou úžasně pohodlná.

kasna2_16_9

Potit se je nejen přirozené, ale i zdravé. Na druhou stranu, těžko se takovým biologickým pochodem chlubit ve společnosti, proto René Němeček, Martin Burkoň a Pavel Hrstka přišli s přelomovým nápadem: Vyrábět oblečení, na kterém pot nebude vidět a ještě k tomu odolá i špíně.

Unikátní úpravu, která trikům dává tyto vlastnosti, přitom okem ani na omak nepoznáte. Pro výrobu volí prémiovou 100% bavlnu, proto jsou trika velmi příjemná a pohodlná na nošení. Jsou prodyšná, dobře sají a rychle schnou.

Unikátní úprava bavlny CityZen Unikátní úprava bavlny CityZen
Foto: CityZen

CityZen pro pány i pro dámy

Zákazníci jsou chrudimským start-upem CityZen® nadšeni a neváhají se podělit o svou zkušenost s ostatními. Nejvíce si oblíbili pánská a dámská basic trika a polokošile. Jednoduchý design z nich totiž dělá všestranné oblečení, které využijete ve volném čase, ale i v elegantním outfitu třeba do práce.

"Trika i polokošile splnila všechna naše očekávání. Manžel i syn si je velmi pochvalují. Nejvíce to, že na nich nejsou vidět stopy potu a velmi rychle schnou. Ať se vám daří, těším se na další výrobky", píše Soňa z Libřic.

David z Českých Budějovic, který nejdřív nevěřil, že triko splní to, co CityZen slibuje, byl příjemně překvapen. "Je vážně skvělé, navíc perfektně sedí i větším velikostem", pochvaluje si.

Důraz na šetrnost k přírodě

CityZen je unikátní nejen ve svém přístupu. Trojice přátel rozjela své podnikání už před třemi lety a velmi si zakládá na lokální výrobě i šetrnosti k přírodě. Trika jsou 100% recyklovatelná a vznikají nejmodernějšími postupy, které šetří vodu, energii a podléhají legislativě EU REACH. Zároveň se ale vyrábí kompletně v České republice.

V současnosti CityZen nabízejí nejen trika, ale také antibakteriální spodní prádlo, polokošile, košile, dámská trika různých střihů i barev. Novinkou jsou dámská neviditelná trika pod košili a dlouho očekávaná antibakteriální dětská kolekce.

Přejít na trička CityZen >>