Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Napsali o nás

V mediích si o nás můžete přečíst spoustu informací a dozvědět se tak víc o našem oblečení, technologii a příběhu, který za námi stojí. Vyberte si téma a médium, které vás nejvíc zajímá a přečtěte si víc.

Časopis Forbes o nás napsal rovnou několikrát, a to především ve spojení s byznysem. V článcích si můžete přečíst o našem vzestupu, příběhu majitelů anebo o tom, že jsme druhá nejrychleji rostoucí firma ve Střední Evropě.

Czech Crunch o nás napsal rozsáhlý článek, ve kterém se dočtete o našem materiálu, unikátních vlastnostech a také je tam spousta myšlenek přímo z úst našich zakladatelů.

V pořadu Gejzír, který běží na České televizi, vás redaktoři vezmou do našich dílen, kde vyrábíme nejenom naše oblečení, ale také nitě nebo látku, z které potom kousky CityZen šijeme. Můžete se tímto ujistit, že naše výroba probíhá zcela v České republice, popřípadě na Slovensku.

Na iDNES.cz si můžete přečíst rozhovor s jedním z našich zakladatelům Reném Němečkem, který přišel s nápadem a prototypem trička, na kterém není vidět pot a odolá špíně.

Na začátku roku 2022 vyhrál náš ředitel Pavel Hrstka ocenění Podnikatel roku Pardubického kraje. O této události napsaly Seznam Zprávy.

Nemáte-li čas číst články, ale raději se informujete pomocí poslechu, máme pro Vás krátký rozhovor s Reném Němečkem, který byl hostem na Českém rozhlase Pardubice ještě v době pandemie, kde mimo našeho oblečení představuje i roušky, které CityZen v té době hojně šil.