O těchto unikátnostech polokošile musíte vědět

Jak už je u našeho oblečení zvykem, všechno šijeme z prémiové bavlny, a jinak tomu není ani u polokošile. Do ní jsme doplnili 5 % Lycry, aby byla lehce pružná a lépe se přizpůsobila vašemu tělu. Ale to už určitě víte. Možná už taky znáte nazpaměť všechny naše barvy, my vám ale chceme udělat pořádek ve střizích, a především vám poukázat na unikátnosti, na kterých si dáváme záležet a jen tak je u jiných polokošil nenajdete.

Typy polokošil

Dámské polokošile jsou všechny střihově stejné, jen můžete občas narazit na jiné zbarvení polokošil. Najdete typ, který má zbarvenou légu, proužek na rukávech a knoflíčky. Poté jsou polokošile pouze s jinak barevným proužkem a narazíte i na čistě jednobarevnou.

Pánské polokošile

  • Basic polo je jednoduché a jednobarevné. Nemá žádné detaily a límeček je klasický žebrový.
  • Polo s košilovým límečkem s detailem je dvoubarevné. Má speciální košilový límeček a na něm je přidaný jemný proužek, který napomáhá udržení tvaru.
  • Polo s košilovým límečkem bez detailu je velice podobné tomu s detailem, akorát mu chybí proužek na límečku, aby byl vzhled polokošile o něco jednodušší.

Unikátnosti polokošil CityZen

Límeček, který je dominantou polokošile, jsme se rozhodli pořádně podpořit. U některých polokošil jsme místo klasického žebrového, který se jen našije, zvolili košilový límeček. Ten je výrazně složitější, protože se k němu přidává stojáček, který napomáhá držení tvaru a eliminuje kroucení růžků. Váš límeček bude vždy v dokonalém postavení. 

Všitá léga je další bonus, který na polokošilích můžete vidět. Léga (místo, kde jsou knoflíčky) je totiž do polokošile všitá a schovaná dovnitř. U většiny polokošil od jiných značek zpozorujete, že je léga pouze našitá nahoře, je to pro švadleny rychlejší, ale není to zdaleka tak hezké.

Technologii CityZen samozřejmě nemůžeme nezmínit, protože to je to nejdůležitější. S našimi polokošilemi se díky vnější úpravě nepokapete a neušpiníte, protože z vás vše steče. Vnitřní strana absorbuje vlhkost a rozšíří ji do větší plochy, aby se pot rychleji odpařil. Díky těmto efektům na sobě neuvidíte pot a budete se cítit v polokošili příjemně. 

Tip na závěr:

Rozparek na dolním lemu polokošile Vám sdělí, jak správně daný kousek nosit. Nenajdete-li na polu rozparek, musíte ho zastrčit do kalhot, je-li rozparek přítomný (jako u všech našich polokošil), můžete nosit polo i venku přes kalhoty.