Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Světově unikátní bavlněný cyklodres spatřil světlo světa

Máme rádi cyklistiku, ale co rádi nemáme, je umělý materiál na těle, který není vůbec příjemný... A my víme, že to máte stejně. To nám stačilo k tomu, abychom spustili kolotoč vývoje a výroby cyklodresů CityZen, které budou z prémiové bavlny a se skvělými vlastnostmi.

Jak se ale nápad zrodil o něco víc přesněji, o tom vypráví René Němeček, jeden z majitelů CityZen: „Jak už je u nás zvykem, každé dobré nápady se rodí v hospodě. Nad škopkem piva nám Pavel sdělil, že se zákazníci často ptají, zda se v našem oblečení dá sportovat nebo jezdit na kole, a jestli nechceme vyrobit bavlněný cyklodres. Vzhledem k tomu, že jsme všichni hraví, tak se nám nápad líbil a rozhodli jsme se, že bude nadčasový a ušijeme ho z bavlny v kombinaci s merinem.“

A tak jsou tady v celé své kráse. Pánské cyklodresy v šedočerné kombinaci s modrými reflexními prvky tvoří velice vkusný, nadčasový, a hlavně pohodlný sportovní kousek na kolo, koloběžku nebo jiné vaše oblíbené stroje.

V čem je cyklodres CityZen tak úžasný?

  • Je z prémiové bavlny, která tvoří 95 % materiálu. Zbytek tvoří elastan, který dodává dresu pružnost.
  • Mají stejné vlastnosti jako všechno oblečení CityZen – nejde na něm vidět pot, je odolný proti tekutinám, snižuje zápach a vnitřní vrstva rozvádí vlhkost do větší plochy, aby rychleji uschla.
  • Krátké rukávy jsou delší než u klasických dresů z toho důvodu, aby se nevyhrnovaly do podpaží.
  • Na zádech je troj kapsa. Prostřední má zip a všitou membránu, aby vám uschované věci nenavlhly potem.
  • Kapsa je také podšita merinem, který v chladu hřeje a při zpocení příjemně chladí a je prodyšný.
  • Spodní část je delší a zakončena pruženkou se silikonem, aby zabraňovala nepříjemnému vyhrnování při jízdě, ať už v oblasti zad či hrudníku.

 Cyklodres je ideální pro milovníky příjemného tempa. Hodí se pro rekreační cyklistiku nebo na projížďky na elektrokolech.