Letní VÝPRODEJ právě teď na e-shopu i na našich kamenných prodejnách. Chyťte slevu až 40 %!

Příběh trika CityZen

Kvalita oblečení CityZenⓇ vychází ze zkušeností a z preciznosti, se kterými přistupujeme k jeho vývoji a výrobě. Celý proces máme pevně pod kontrolou. Vše totiž vyrábíme doslova od první nitky přímo tady v České republice.

Rádi vás necháme nakouknout do zákulisí a ukážeme vám cestu, kterou musí urazit chomáček bavlny, aby se stal trikem CityZen, na kterém není vidět pot.

shirt

 

bavlna

Bavlna a příze

Kvalita bavlny je alfou a omegou pozdějšího úspěchu, proto jejímu výběru věnujeme nemalé úsilí. Používáme prémiovou bavlnu z Řecka, USA a Egypta. Dorazí k nám ve formě režné bavlněné příze. Už nám věříte, že oblečení vyrábíme skutečně od první nitky?
pleteni-barveni

Pletení a barvení

Pletení je velmi náročná operace, je nutné pečlivě kontrolovat jeho kvalitu, protože případný kaz už nejde opravit. Výsledná režná pletenina ještě materiál našich trik moc nepřipomíná - ani odstínem, ani na omak. Proto putuje na barvení a další úpravy. Myslíme na přírodu a používáme nejšetrnější technologii barvení, která je dostupná v současném textilním světě.
uprava

Úprava CityZen

Na závěr mokré úpravy dáváme pletenině unikátní vlastnosti, které nazýváme technologií CityZenⓇ. Díky nim na triku není vidět pot, odolá špíně a nečistotám, příjemně se nosí a oproti běžným trikům snižuje zápach.
strihani-siti

Stříhání a šití

Po vysušení se materiál v délce stovek metrů svine do rolí a zamíří na stříhání. To obstarávají CNC automaty, tzv. cuttery, pod vedením profesionální obsluhy. Nastříhaná pletenina putuje pod šikovné ruce zkušených švadlen, které triko ušijí. Následuje důkladná výstupní kontrola rubové i lícové strany trika. Po zabalení jdou trika k nám do skladu. A pak k vám domů.

Co odlišuje naše tričko od ostatních? Zde se dočtete...

Výhody trička